Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy bizonyos okbol nem tetszek...

Egy bizonyos okbol nem tetszek a csajoknak, mit tehetnek? (Tobb reszlet a kerdesben)

Figyelt kérdés
Egy 16 eves srac vagyok, sportos testalkat, szep hang, humoros, csomo baratom van es nepszeru vagyok, matek infon vagyok de szoktam bulizni rendszeresen es atlagosan nezek ki (sot, par csaj szerint nagyon jol nezek ki), visszont egy csaj sem akar lealni velem mert alacsony vagyok (166cm) es volt aki azt mondta, hogy ha magasabb lennek akkor lealna velem. Mit tehetnek?

2015. márc. 24. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd még nősz.
2015. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Meg nyújt majd az idő, mint nagyi a rétestésztát :D
2015. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Faterod milyen magas?
2015. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy még nősz legalább 10 centit, különben egy életre lemondhatsz a nőkről!
2015. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg fogsz még nőni, szóval ne aggódj! Na és rengeteg pici lány is van, szóval nyugiii! :)


22N (158 cm) :D

2015. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
A pici lányoknak se kell alacsony pasi.
2015. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Lehet hogy ez klisésen fog hangzani, de az nagyon sokat számít, hogy te hogyan viseled, hogy alacsony vagy. Van egy barátom, aki alig lehet több 160 centinél (18 éves) és látszik rajta, hogy egyáltalán nem sajnáltatja magát azért, hogy alacsony, van önbizalma és a csajok is bomlanak érte.

Szóval első sorban ne nagyon foglalkozz vele (tudom, könnyű ez mondani :D), meg azért prósbálkozhatsz alacsonyabb lányoknál is. 160 centi körül azért elég sok lányt találhatsz. (én is alig vagyok 160 centi:) )

2015. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Néz ki alacsonyabb lányokat! ;)
2015. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Keress alacsonyabb lanyokat, én 177 cm vagyok és nagyon zavar ha valaki magasabb nálam annyival, hogy nem tudok a szemébe nézni, szóval hajrá:)
2019. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!