Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elso csok hany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elso csok hany eves korban a normalis?

Figyelt kérdés

Szerintem kb 13 eves korban (aki erett 13 eves, es nem visszamaradt) mar nem gaz...

17 eves leszek, es anyum kiakadt hogy csokoloztam vlkivel? Szerintetek hany eves korban az elso, es mikor kezdeni "rendszeresebben"? :)



2018. nov. 4. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor függő.Mindenki akkor csinálja amikor jól esik neki
2018. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én 14 voltam. Fúj de rossz volt. Mintha egy Dunai kotró lett volna.
2018. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hat eloszor anyukadad kellene megkerdezni o miert gondolja mindezt igy.O vajon mikor kezdte?

Az ido akkor jon el amikor ugy erzed meg kell csokolnod a masikat nem azert mert masok mar esetleg csinaljak az ismerettsegi korodben.

2018. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy "normális", ez még nem olyan, mint az első szex (ami tényleg sokkal nagyobb dolog, és érettnek kell lenni hozzá). Én 12 voltam (majdnem 13), mikor először csókolóztam, és szerintem nem volt sem korai, sem túl késő, pont akkor voltam rá készen.
2018. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki akkor csinálja, amikor úgy érzi, hogy eljött a pillanat.
2018. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megis sokan ha meghalljak hogy 11 evesen mar csokolozott valaki, akkor rogton izelnek h milyen fiatal...es hogyha mar o is keszen allt hozza?


Anyum pedig azt mondja h "minek kell még ilyenkor csókolgatni a másikat, a következő az lesz hogy beállitasz azzal hogy lefeküdtél valakivel"

És amúgy akkora baj ha majdnem 17 évesen szexelek? Úgy érzem hogy készen állok, és nagyon szeretném, de nem teszem, mert anyám miatt azt hiszem én nem vagyok normális...

2018. nov. 4. 20:05
 7/10 anonim válasza:
Ha te készén érzed magad akkor hajrá. Nem kell mindent elmondanod az anyádnak...elszakadás első szakaszai. Amúgy meg olyan 13-14 körül szerintem.
2018. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nagy problémái. Ha már így csinálja anyukád mi lesz, ha férjhez mész?

Felrobbantja a házat vagy mi?

2018. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17 évesen teljesen normális, az ég világon semmi gond nincs vele, már szinte felnőtt vagy!

Szerintem is 12-13-tól már semmi baj sincs vele, de ha előbb, akkor előbb. Mondjuk én az ilyen “óvodában a Pisti adott a számra egy puszit” nem számítom csóknak, de ezzel sincs baj.

2018. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-13éves korban, amikor az ember vágyik rá.
2018. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!