Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok? Normális ez ilyen korban?

Figyelt kérdés

Egy ideje észre vettem egy lány aki elsőnek is nagyon szimpatikus volt. Ha láthatáron van állandóan őt nézem és arra is volt alkalom, hogy rajtakapptam, hogy néz. Valamint, sokszor "szemeztünk". Állandóan az ő társaságát keresem. Mindig látni akarom. Ha a közelében vagyok magamra akarom hívni a figyelmet. Állandóan ő jár a fejemben. Sajnos, még nem beszéltünk mert másik osztályban van. Mit tegyek? Normális ez ilyen korban? Ez egyáltalán szerelem?

12L



2018. ápr. 22. 23:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve az kifelejtettem, hogy ő 14 éves Állítólag.
2018. ápr. 22. 23:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ez szerelem. Másik osztályba jár, de szerintem kezdj el barátkozni vele. Talán azért olyan szimpatikus, mert jó barátnők lehetnétek. 12 évesen talán még korai kijelenteni hogy szerelmes vagy, viszont barátkozni pont megfelelő korszak :)
2018. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!