Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti mit tennétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Randiztam vele 2-3szor , facebookon is beszéltünk, mégsem lett belőle semmi. Most van barátja, ezután beszélgessek vele? Ha igen, milyen gyakran? Ha már nem lesznek együtt, mindenképp barátzónába kerültem a lánynál, vagy lehet még esélyem nála?

2018. nov. 4. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan ráírhatsz 2-3 naponta, hogy mizu vele. Nem biztos, hogy összejön veled utána, de nekem már lett így barátnőm, hogy szakítás után nekem mondott el mindent, Én vigasztaltam meg, aztán összejöttünk.
2018. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te nyilván nem barátságot szeretnél, csak magadnak okoznál fájdalmat. Keress egy másikat, annyi jó csaj van. Ha szingli lesz újra elkezded fűzni. Bár nem tudom milyen a lány (mennyi idős stb fiatalon azt se tudják mit akarnak és simán elhódíthatók)
2018. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem írok neki ezután is, aztán meglátom hogy alakulnak a dolgok. Azt elfelejtettem írni, hogy ő 17, én 19 éves vagyok.
2018. nov. 6. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!