Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Nem értik meg a srácok, hogy csak barátok lehetünk?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni pár emberrel facebookon, találkoztam is a fiúkkal.


Viszont amit fontos tudni, hogy én mindenkinek elmondtam, hogy csak barátkozni szeretnék, nem akarok párkapcsolatot, kalandot meg végképp nem!!!

Akikkel eddig találkoztam ( ez 4 fiú ) azok tudtak egymásról, de csak annyit, hogy másokkal is találkozom. Elmondtam nekik, hogy nem szeretnék többet, mint barátságot, ezt érdekes modón mindenki elfogadta, az elején azthittem, hogy lehurrognak, hogy nincs ilyen, férfi nő között csak barátság.


A gond csak az volt, hogy az első találkozó után ( egy fiú kivételével ) a többi láthatóan nem barátságot szeretne, vagyis ők már az elején sem úgy vágtak ennek neki, hogy én csak haverkodni akarnak velem.


Nem értem őket!! Átlagos vagyok, nem vagyok az esetük ezt is tudom, mindig fiús lány voltam. ( már 6 éve karatézok ) Amikor chaten beszéltem velük, mindenki annyira azt hajtogatta, hogy persze..találkozzunk, meg lehetnénk csak barátok, stb.


De most nem tudom levakarni őket:( mind a 3 fiú neheztel rám, mert a találkozó után, zavarta őket, hogy más fiúval találkoztam még..és még mindig is barátkozni szeretnék. Amikor találkoztam velük vagy ott akkor személyesen már azt mondták nem fognak rám barátként tekinteni, vagy facebookon írtak..már sokkal bizalmasabban és nem éppen haverkodni akartak.


Pedig nagyon örültem volna neki, ha tudok velük barátkozni és utána néha találkozhattunk volna, lehetett volna beszélgetni, közös programokat csinálni.


Én nagyon szeretem az embereket. Lány barátnőim is vannak, 2. Több lány barátot nem szeretnék, velük tökéletesen megvagyok, és szamíthatunk egymásra.


De én a fiúkkal is akartam barátkozni, és próbáltam mindig őszínte maradni, nem akartam félreértéseket, tiszta lapokkal indítottam.


De ez a 3 fiú...nem akarom megbántani őket, de volt akivel nem egyszer találkoztam és 100x elmondtam, hogy ne számítson többre tőlem, én nem adok nekik félreérthető jeleket.


Most kicsit beijedtem és nem találkozok velük, de chaten se nagyon válaszolgatok nekik, mert veszekedések vannak és basszus...nagyon féltékenyek egymásra. Mindenkinek az a baja, hogy találkoztam a másikukkal,stb



Ebben a helyzetben mit lehetne tennem?


Segítsetek!!


L


2017. febr. 6. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez örök probléma, hogy a lányok nehezen élik bele magukat a fiúk helyzetébe. Nincs evvel gond, mások vagyunk.

Ez valószínű 95%-ban hasonló lesz a továbbiakban is, olyan nincs, hogy fiú-lány barátság, és pont.

Esetleg munkahelyen, családon belül, iskolában, ahol össze vannak kényszerítve az emberek.

Ez a barátság dolog mindig lányok részéről erőltetett, fiúk részéről mindig ott van a remény a.......

Senki se szeret sorban állni, osztozni, stb.

A lányoknak meg mindig is imponáló volt, ha többen állnak értük sorba. Persze, melyik nemnek nem.

Sajnos nehéz lesz fiú barátot találnod, hacsak nem...jó nagy korkülönbség, távolság, egyéb ok van a háttérben. Pl van valakije, stb. De akkor meg a párját fogja ez zavarni.

Egy ilyen helyzet mindenki számára nehezen megérthető, el kell fogadni.

2017. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia ! Legelső lépés az,hogy ezt amiben most vagy,ebből ki kell mászni.Most idézek tőled."De ez a 3 fiú...nem akarom megbántani őket." Már megbántottad őket,de nem baj,mert ők azon sértődtek meg,mert nem hagytad magadat lefektetni.Mind három fiúval hagyd abba a chaten való írogatást.Jó lenne tudni az életkorodat is ! És hogy a szüleidre számíthatsz-e ?! Amelyik szülődben jobban megbízol annak a segítségét kérd ! Például apukádét,és ő megírja a srácoknak hogy Bocsi srácok,de a lányom nem akar kapcsolatot.Ennyi ! Ezután neked meg nem kell írogatni srácokkal hogy legyünk barátok.Ezt hagyd abba ! Előbb utóbb úgyis többet akar az egyik fél ! Csak akkor van nő,és férfi közt barátság,ha mondjuk testvérek,és jó testvérek.De az olyan nőt aki tetszik,és nem rokon azzal bizony arra gondolunk,hogy milyen lenne vele szexelni.Így azt ajánlom neked,hogy ha nem érzed magadat érettnek még párkapcsolatra,akkor hagyd a fiúkat.És ha az utcán vagy itt-ott leszólítanak és ismerkedni akarnak veled akkor mond azt hogy bocsi,de van barátom.Akkor is ezt mond,ha nincsen barátod ! Azért,mert akkor békén hagynak ! HA te a lányom lennél neki is ezt javasolnám. 38éves férfi
2017. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# válaszoló vagyok.Még annyival kiegészíteném,hogy facebookról vedd le a szexis képeket.Vagy állítsd át,hogy csak te lásd.Profil képnek is egy normális átlagos profilképet állíts be. Ne olyat ami megmozgatja a férfi fantáziáját....És végül gondolkodj el ezen az egészen...Igen ülj le a szobádban,és gondolkodj el ezen...Te mit tettél ,mit írtál,mit tett a másik ember,és mit írt...És gondold át,mit szabad,és mit nem szabad ! Aztán majd úgyis lesz egy férfi akihez te fogsz vonzódni,és ő is hozzád,és lesz majd kapcsolatod is.És mindenki boldog lesz :)
2017. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.


Szerencsére nincsen rólam szexi kép. Csak karatés képeim vannak, meg egy arc kép.


Igen, mindenképp elgondolkodok par dolgon. Azthittem, hogy úgy lesz ahogy megbeszéltem velük, de nem akarnak barátkozni. Én az összes fiút kedvelem, szimpatikusak, de valóban nem vonzódom hozzájuk, és ez azért is volt így nekem jó, mert tudtam, hogy ha csak barátokat akarok szerezni, akkor a külső nem igazán fog foglalkoztatni. 18 vagyok:D akikkel ismerkedtem 2,3 évvel idősebbek voltak.

2017. febr. 6. 09:29
 5/9 A kérdező kommentje:

A kérdést pedig tényleg azért írtam, ki mert érdekelnek a válaszok, nem akarok senkinek se rosszat és szeretném ezt lezárni velük, mert nekem ez így nem jó. Ijesztő kicsit, hogy ennyire felhúztam őket..mintha nem tudták volna, hogy csak barátkozni akarok és másokkal is találkozok "egy időben.."

Volt már fiú aki tetszett, de annak meg én nem jöttem be, és felejtős volt:)


Kapcsolatot nem akarok:)

2017. febr. 6. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Hülyeség, hogy ne lenne fiú-lány barátság. Nem egyről, és nem kettőről tudok, ami működik már évek óta.

Viszont!

Akikkel te megismerkedtél, ők egyértelműen nem barátságot akartak. Azért fogadták el látszólag mégis, mert abban bíztak, hogy miután összebarátkoztok, majd össze tudnak jönni veled.

És azért féltékenyek másra, mert nem barátot akarnak, hanem birtokolni téged.

2017. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és a helyedben megszakítanám velük a kapcsolatot. Aki ennyire nem tisztel téged, semmibe veszi a kérésedet, abból sok jó nem fog kisülni, ha barátkozol vele.
2017. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a további válaszokat. Ez segítség volt nekem:) köszi!!:)
2017. febr. 6. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy a fiúk mind többet akarnak, akkor miért nem próbálsz meg lányokkal barátkozni inkább?
2017. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!