Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, ti ilyen helyzetben...

Srácok, ti ilyen helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Amikor van egy lány, aki amúgy bejön nektek és kedveltek, de könnyen adná magát, így nincsen meg az az érzés, hogy meg kell "dolgozni" érte és így elmegy a kedvetek tőle?


Vagy csak én vagyok ekkora dákófejű, hogy így elmegy a kedvem tőle?Azért még sem mondhatom neki, hogy ne nyomuljon, vegyen vissza a tempóból, hogy tudjak érvényesülni úgy, ahogy kéne :D


2015. ápr. 3. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
dakofeju xd
2015. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én lány vagyok és megmondom.Az olyan lány aki könnyen kapható nem izgalmas és nem érdekes lány.

Egy lány

2015. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivan???

Mi a bajod neked???

Miért menne el kedvünk attól, nem agyhalott egy lány??

Milyen megkell küzdeni érte??? Hol a pinába élsz???

2015. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lánnyal lefeküdnék. Kit érdekel, hogy mennyire könnyen kapható, egy ilyen lányban nem barátnőt keresek szóval pont ezért még jó is, hogy nem kell dolgozni érte.
2015. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy ő meg valószínűleg párkapcsolatot akar és nem egy szimpla dugást.
2015. ápr. 3. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már párkapcsolatot akarnék tőle akkor miért akadnék fent azon, hogy könnyen adja magát?

Kövezzetek meg, de sosem értettem ezt a mentalitást. Most minek kellene húznia az agyamat?! Azzal nem lesz szimpatikusabb a szememben és szeretni sem fogom jobban.

2015. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!