Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok Facebook-on ismerkedős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok Facebook-on ismerkedős csoportot?

Figyelt kérdés

Olyan csoport, ahol értelmes emberek vannak és FIATALOK a tagok. Tehát azért 21-ig bezárólag pl, de ne kis 12 évesek legyenek benne főként:D

16/l


2018. nov. 11. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem és ne is ismerkedj facebookon. Persze vannak akik interneten ismerkedtek meg, de nem jó dolog szerintem ott ismerkedni. A profilképek se azt az embert tükrözik, aki a monitor mögött van és a messengeres beszélgetések nem pótolják a in real life kommunikációt.


Persze ez csak az én véleményem, fenntartom annak a jogát, hogy bárki kijavítson, mert én eléggé konzervatív gyerek vagyok. 16/F

2018. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek nem ismerkednek fészbukon. Személyesen ismerkedj, ne a telefont nyomkodd.
2018. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos se Facebookon se az egész interneten nincs lehetőség értelmes emberekkel ismerkedésre (ide értve ezt az oldalt) szóval vigyázz azokkal is akik itt rád írtak, és Facen is. Saját tapasztalatból mondom 18/L
2018. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!