Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit jelenthetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelenthetek a fiúnak?

Figyelt kérdés

3 hete ismerkedek egy sraccal , ő 20 éves , én pedig 19.

Én sem gondoltam volna ,hogy ilyen jól kijövünk majd . Minden nap fel szokott hívni , pl. volt olyan este amikor 6 órát telefonaltunk . Aztán most hétvégén találkoztunk először , el jött hozzàm , meg elvitt enni . Aztán egész ejjel együtt voltunk . Én nagyon élveztem a társaságát . Elvileg ő is .

Azt viszont észre vette hogy feltekeny vagyok . Ma meg mondta hogy a hétvégét szeretné velem tölteni hogyha én is szeretném. És nem tudom hogy érezhet e valamit irántam , vagy kezd megszeretni ,vagy tobbet jelentek neki mint egy lány akivel csak szórakozhat.

Az egyik barátjának úgy mutatott be hogy “ő itt a szerelmem . “

Meg a talalkozas óta úgy hív hogy szerelmem .

Szerintetek ?



2018. nov. 19. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? :D
2018. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ja. Nem egyértelmű? Szerelmes beléd.
2018. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hét után szerelmes? Na ne szórakozzatok velem. Nem mondom, hogy nem lehetnek komoly szándékai, de 3 hét nem elegendő a szerelemhez.
2018. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezd szerelmes lenni.

Te meg a féltékenységet NAGYON GYORSAN felejtsd el, ha jót akarsz!

2018. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én szerelmes vagyok belé, szerintem simán lehetséges . Remélem komolyak a szándékai . És nem csak szórakozik .

2018. nov. 20. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!