Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha nem ír vissza, lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír vissza, lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy suliba járunk. Tegnap este gondoltam, hogy ráírok, de nem írt vissza. Meg sem nézte, amit írtam neki. Az lenne a kérdésem, hogy ettől még lehet nála esélyem?

Gondoltam, hogy oda kéne menni hozzá a suliban, de ezek után kicsit visszaesett az önbizalmam. A másik meg az, hogy 1 hónapja nem találtam alkalmat, hogy oda menjek hozzá, ezért írtam rá.

Továbbá az lenne a kérdésem, hogy miről beszéljek vele, mit mondjak/kérdezzek? Hogyan keltsem fel az érdeklődését? Nem szeretnék pofára esni.

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett. Előre is köszi a válaszokat!



2018. nov. 26. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy 17 éves vagyok.

A lány is valószínűleg ennyi, vagy 16.

2018. nov. 26. 15:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Látod esélyét annak, hogy azért nem nézte meg, hogy írtál neki, mert fel sem tűnt neki, hogy írtál?

Amúgy meg ezzel gyártottál magadnak egy remek ürügyet, amivel odamehetsz hozzá élőben. Kérdezd meg, hogy látta-e, hogy írtál neki.

Ha látta, akkor kérdezz tovább, hogy miért nem írt vissza. Max kiderül, hogy nincs nála esélyed. Lehet, hogy nem szeretnél pofára esni, de ha érdeklődsz egy lány iránt, akkor bizony be kell vállalni, hogy pofára eshet az ember.

Ha meg nem látta, akkor mondd meg neki, hogy akkor nézze meg, és hagyd ott. Ha megnézi, akkor szinte biztosan fog válaszolni, mert tudja, hogy oda mersz menni hozzá számon kérni, ha nem ír vissza. Vagy biztatóan ír vissza és akkor innentől tudsz vele beszélni neten is, meg élőben is, vagy lepattint, és akkor hanyagolod.

Ennyi. Minden jót kívánok :)

2018. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. nov. 26. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!