Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még reménykedni vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nyáron megismertem az egyetlen lányt akitől kívánni se tudnék jobbat, ő kezdeményezett, magától adta meg a számát és az email címét, mert szerinte nagyon édes és helyes fiú vagyok, de kiderült hogy nagyon messze lakunk egymástól (az ország két végében) és így nagyon nehéz találkozni, de azóta tartjuk a kapcsolatot ls nagyon jókat szórakoztunk, azt mondta hogy nagyon szívesen randizna velem és hogy el tudna minket képzelni együtt, de nemrég megtudtam, hogy depizett mert 1,5 éve nem volt senkije és elmondta hogy rajtam kívül nem is akart randizni senkivel, de felbukkant egy pasi akivel volt randizni 😭 és azt mondta, hogy ad neki egy esélyt, hogy ne csak a munka és iskola legyen 😭 Ebben az a rossz, hogy elmondása szerint jól érezte megát, én meg attól félek, hogy lemaradok életem lehetőségéről (voltam már szerelmes, de ilyet még nem éreztem), én azért próbáltam magamnak szerezni valakit addig amíg nem leszünk közelebb, de az utolsó pillanatban mindig megmondtam a lányoknak, hogy nem tudnám megtenni. Ő az a lány akiért bármilyen kapcsolatot el tudnék dobni, de a randiját azzal indokolta, hogy "ne várjunk egymásra, ha lesz olyan aki felé lépni szeretnénk" 😭 de ha nem alakul ki semmi szívesen eljön velem.

Pedig oda tudnék adni mindent, csak hogy egy percet lehessek vele 😥

(Amióta tudom hogy volt randin, annyira stresszelek hogy elmegy ez a lehetőség, hogy már nem is működik lent úgy ahogy kellene neki)


Ezért kérdem, szerintetek megéri még reménykedni és várni rá?


(Ui: ő idősebb egy kicsit)



2018. dec. 5. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Húú ez nagyon nehéz helyzet. Nem tudom hány éves vagy. Én 16 évesen kerültem hasonló helyzetbe, másfél év kapcsolat után veszítettem el valakit, akiről azt hittem ő a mindenem és csak vele tudtam elképzelni a jövőt. Aztán kiderült tévedtem és már több, mint 2 éve van valaki, aki iránt még erősebbet érzek.


Ezzel annyit szeretnék mondani add meg az esélyt másoknak is, és semmiképp se haragudj rá ha azt a srácot választja. Adj esélyt magadnak hogy megtaláld a boldogságot, beszélgess és ismerj meg minél több lányt. Hidd el, sokan vannak, akik iránt hasonlóan tudnál érezni.

2018. dec. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta, hogy ad neki egy esély"

mit mondtál erre?

"jól érezte megát" erre mit válaszoltál?

Szerintem feldobta a labdát és te nem ütötted le. Vagyis ebből a hirtelen szövegből most ez jött le.

Nem látok bele sajnos a lányok fejébe de leírtak alapján még nem jött el a világvége, csak te hiszed azt.

"Ezért kérdem, szerintetek megéri még reménykedni és várni rá?"

nem. reménykedj csak, és várogasd csak. Hidd el nem éri meg. ahelyett én tennék valamit a várogatás helyett.

Mielőtt megkérdezed mit, már rég leírtad előttem: "akivel volt randizni"

Személyes kontakt nélkül felejtsd el a lányt. Utaznod kell, vagy mással fog randizgatni.

Sad but true

2018. dec. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te mit keresel otthon???

Szálj vonatra vagy repülőre vagy a tököm tudja mire és rohanj hozzá egy csokor virággal, még megszerezheted, de már nem sokáig áll fenn ez a lehetőség. Ha még sokáig vársz és már késő lesz, akkor gondolj vissza majd erre a hozzászólásomra, hogy mikor ezt olvastad még időbe lettél volna..

Siess

2018. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg vicc, hogy irod h oda tudnál adni mindent meg eldobni mindent, közbe megg annyi nem jut eszedbe h csak vonatra kellene szállnod. Ez hogy messze lakik még pont kapora is jön neked ebbe a helyzetbe, mert így még nagyobb értéke lesz annak, hogy mennyit utaztál érte. Hidd el ezt nagyon értékelni fogja és ha most riválisod is az a másik pasi, ezek után sztem téged fog választani. Szerintem ő még téged szeret igazán és csak azér ad lehetőséget annak a másiknak, mer nem.lát tőled semmi lépést, és nem fogja várni igy a sültgalambot. Ahogy az elöttem szolo is irta ebbe, hogy ezt elmondta neked az is benne van, hogy feldobta a labdát. Higy vedd észre mi lesz ha nem lépsz. Talán csak féltékennyé akar tenni, hogy rábírjon, hogy lépj. A lányok így jeleznek és ezt értened kéne, ne várd, hogy telibe mondja neked, hogy te kellesz neki. Fuuu de felhuztam magam... Azonnal menj hozzá!!
2018. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!