Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elszúrtam az egész életem,...

Elszúrtam az egész életem, érdemes reménykedni hogy lesz egy következő?

Figyelt kérdés
Mindent másképp csinálnék ha újrakezdhetném. Senkit nem hibáztatok érte, csakis saját magamat. Ez az életem annyira értelmetlen és rossz hogy már nem motivál semmi, nem látom még semmiben a szépet. Abban reménykedem hogy ha meghalok újjászületek és a következő életemben valóra válthatom az álmomat, ami most ez életemben már nem lehetséges több okból kifolyólag.
2018. jan. 18. 22:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem, "egy életem egy halálom" megpróbálom rendbe tenni az életem. Indíts. Step by step. Minek örültél utoljára? Min nevettél?
2018. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Újra kezdeni ugyan nem tudod de sose késő, hogy változtas! Hozz más döntéseket mától mint eddig ha a múltbéliekkel nem vagy megelégedve. Mi a garancia arra, hogy az “új életedet” nem baszn@d el ugyan így? Ahhoz, hogy az ember tudja hogy akar élni sokszor meg kell tapasztalni hogy nem akar.
2018. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is voltak ilyen gondolataim.Leírom az én helyzetemet:

16 évesen elköltöztem otthonról a ross családi körülmények miatt és rögtön munkába is álltam, semi pénzem nem volt, mosogattam, pincérkedtem, egy ideig jo is volt, de a gimnáziumot nem fejeztem be.Idő közbn több tetoválásom is lett, akkor még bénák, azóta lézereztettem újracsináltattam, már jók, de sok jó munkalehetőségből kizártak, még most is frusztrál egy kettő, így még lézereztetnem kell.

26 vagyok,m csak most fogom befejezni az érettségit, mert ennyire hosszú ideignem nyílt rá lehetőségem, szar meloim voltak, mindig nagyon nagyon szégyelltem magam miatta, sokszor elkezdtem, de valami mindig közbe jött.Már ott tartottam, hogy önygilkosleszek, többször is, aztán úgy voltam vele, hogy mi lenne, ha előtte még azért megpróbálnám mégis, elmegyek a végsőkig, aztán ha minden szar, akkor még mindig levethetem magam egy hídról.Ez a gondolat segített, mert ahogy apránként elkezdtem rendbe rakni az életem több erőm lett, minden lépésnél boldogabb lettem, és már kevesebbet gondoltam az öngyilkosságra.A legnehezebb talán most nem rég volt.Szembesülni vele, hogy a velem egykorúak mit értek már el, én meg semmit, pincér vagyok és érettségizni fogok, szégyen...mégis, addig megyek, amíg lehet, aztán lehet, hogy pár év múlva majd csak nevetek ezen a kis gondolaton ami végig hajtott az utamon(lehet,hogy nem...de akkor még mindig ott van a B terv).Mindig van választásod, és egy kis remény az alagút végén.Bennem hatalmas irígység alakult ki annak láttán, hogy nekem semmim, tényleg semmim sincs, se család, se pénz(még egy kis örökség se jöhet szóba),se tudás, de a remény hal meg utoljára...Ha gondolod ird meg privtban, hogy mi történt veled, miért érzed úgy, hogy nincs remény, és talán én meglátok valamit a sorsodban, amit te nem...kitartás!:)

2018. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fent egyszer lent most lent vagy az utad felefele visz
2018. jan. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!


Miből gondolod, hogy a "következő életedben" nem teszik-e a puttonyodba az mostani életedben elkövetett marhaságaidat, mondjuk h ezt "elszúrtad"? Ez nem egy számítógépes játék, ahol a kedvedre való lementett állásból folytathatod a sztorit.


Ha kisírdogáltad magad, h milyen vacak ez az életed, töröld meg az orrod. Aztán tessék szépen új kalandok után nézni.

2018. jan. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Amíg itt keseregsz, nyalogatod a sebeidet és mantrázod magadban, hogy minden rossz, addig nem fog változni semmi. Szerintem ki tud az életeden változtatni? Te magad, úgyhogy szedd össze magad és csinálj valamit, ne csak itt nyávogj.
2018. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha újjászületsz, bár tiszta lappal kezdesz mindent, egy másik élethelyzetbe kerülsz, így a célok is mások lesznek, nyilván majd ott is elszúrsz pár dolgot és nem minden úgy alakul, ahogyan szeretnéd. A mostani életed és az álmaid, amik most még fontosak neked, majd Veled együtt megszűnnek létezni.
2018. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ldhet, hogy EDDIG minden rossz volt, de mától lehet sokkal jobb is! Ne foglalkozz a múlttal, hiszen elmúlt, a jövőd az, ami még alakulhat a kezeid között.

Gondolj arra, ha valami csoda vagy baleset folytán elfelejtenéd azt, ami eddig veled történt, akkor mit csinálnál? Mivel foglalkoznál? Miért küzdenél? Az teljesen olyan lenne mint egy új élet...

Ne pazarold az erődet arra, ami volt, keress magadnak új célokat! Először csak kicsiket, aztán ha megvalósulnak, jöhetnek a következők, a nagyobbak...

2018. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha most nem teszel meg mindent, -még nagy erőfeszítések árán is!- akkor a következő életedbe tunyaságod miatt nagyon rossz Karmát viszel!

Következő életed majd megtanít -keserves lesz!-, hogy sültgalabok nem repkednek senki szájába.

2018. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a "ruhát" nem oyan könnyű levenni,mint a kígyó a bőrét.Mindenki megmérettetik,Te is én is.
2018. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!