Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem még a fiúnál? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy internetes barátnőm, akihez lementem Székesfehérvárra, találkozni vele, de jöttek a barátai is. Eleinte aggódtam, hogy jaj mi lesz itt, lehet összeveszek valakivel, aztán végül hagytam az aggódást. Volt ott egy nagyon helyes fiú, akivel elsőre elkezdtem beszélgetni, mindig kérdezgette, hogy jól érzem-e magam, tetszik-e a hely, ilyenek, szóval nagyon jó volt az az egy nap vele is meg a barátnőmmel persze. Utána a fiúval egy csomót beszélgettem Messengeren, kiderült hogy nagyon sok közös van bennünk, meg mindig küldött jóéjt-meg jóreggel-üzenetet, ami azért jól esett, mert nem sokan szoktak még a közelebbi barátaim közül se (mondjuk nekik mindegy, mert napi szinten találkozunk), szóval az ilyen apró dolgok megmelengették a szívemet, mikor felvidított, na japp, nagyon örültem :D


Csak most ugye összevesztem a lánnyal (borzasztóan hisztis, mindig engem okolt, hogy nem javul a kapcsolatunk, pedig Budapestre is felhívtam, mondjuk ide jött, mert persze sok a ruhabolt, na mindegy...), de előtte tiltottam a fiút a semmiből (vele sem beszélgetek már egy jó ideje, és bevallom, hiányzik), mert a lány összeveszett a fiúval, én meg hű-de-ellenséges módon tiltottam szegényt, pedig semmit nem csinált ellenem!


Bűntudatot érzek, mert mi van, ha írni akart, de nem tudott... De az is lehet, hogy nem keresett, akkor viszont semmi baj, ezért van bennem egy kis félsz.


Szerintetek nagy bunkóság lenne, ha ráírnék, hogy mizu? Vagy inkább hagyjam?


(Egy rendes baráti kapcsolat is megtenné, csak éreztem, hogy a fiú jó fej, és én voltam a meggondolatlan.)



2018. dec. 5. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor a fiú rendes volt, nyitott és normális, te meg egy lány miatt tiltottad, aki az állítólagos barátnőd... A srác nevében nem tudok nyilatkozni, de én ezek után nem szeretnék tőled semmit, barátkozni se, emberileg leírnád magad. Persze ettől lehet a srác másképp reagálna, de én nem tudnék bízni benned.
2018. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jól cselekedtel, de most már hagyd! Ilyen távolsággal nem érdemes bele kezdeni semmibe,főleg nem párkapcsolatba.
2018. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tisztázd magad mindenképp!

Mondd el a fiúnak h mi történt és imadkozz h megértő legyen

Sajnálom a fiút mert minden magyarázat nélkül csak latiltottad

Nagyon szrul érezheti magát. Ilyenkor azt gondolja h valamivel megbántott e vagy valami rosszat mondott e

Erted

Min fel előbb tisztázó a dolgot !!

2018. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Singularity_amusing ***** válasza:
Engedd el. Rajta kívül álló dolgok miatt tiltottad, mikor nem tett ellened semmit. Azon is csodálkoznék, ha ezek után vissza is írna neked.
2018. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem, ezek szerint azt kifejtettem, hogy már régóta nem írtunk egymásnak. pl. instán meg snapen 1-1 szót váltottunk, sőt volt hogy felhívott snapchaten, beszélgettünk 20-25 percet.


nemtudom, hogy ezek után hogy áll hozzá a dolgokhoz, szerintem totál kegyetlen voltam vele...


de köszönöm a válaszokat, és tisztázom vele a dolgot.

2018. dec. 5. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tisztázol? Kettőtök között semminek nincs jövője.
2018. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Singularity_amusing ***** válasza:
Nemtudom minek kérdezted a véleményünket, mikor te már előre elődöntötted, hogy írsz neki. Kezdem sajnálni szegény srácot.
2018. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!