Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy fiúnál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy fiúnál, akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Három éve ismerem és sosem volt közömbös. Egy osztályba járunk ezért mindig próbáltam elnyomni magamban a dolgot és nem túlgondolni, de már kezd elegem lenni. Nem nagyon beszélünk, néha összenevetünk, ha van valami jó sztori és ennyi. A dolgot nehezíti, hogy becsajozott (amióta ismerem nem először). Szerintetek hagyjam a fenébe és felejtsem el?

#barát #kapcsolat #szerelem barátnő
2018. dec. 3. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagyd.
2018. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de szeretem banyek!
2018. dec. 3. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne felejtsd el! - legyen mindig eszedben, hogy ő az, aki nem kell neked.

Ha érted otthagyja barátnőjét, téged is ott fog hagyni másért.

Ez biztosra borítékolható - és nagyon rossz lesz neked akkor!

2018. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
74%
Lehet esélyed, de nagyon szemétség lenne tőled. Képzeld a lany helyzetebe magad. Valld be a fiunak de semmiképp ne csalja meg a baratnőjet.
2018. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Három éve nem kellesz neki, nincs itt miből választanod. Szerencsére, mert simán széttúrnád a kapcsolatot, ha rajtad múlna.
2018. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dehogy túrnám szét. Nem vagyok annyira szemét nem úgy értettem.
2018. dec. 3. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Haver ne ítélkezz rólam úgy, hogy fogalmad sincsen ki vagyok!
2018. dec. 3. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután szakított a barátnőjével, utána.. Ha addig bele akarsz avatkozni a kapcsolatukba, egy görény lennél..
2018. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon beszéltek, néha összeröhögtök. Ennyi. Mégis mit vársz? Ha picit is érdekelnéd, téged fűzögetne, ő viszont becsajozott. Mégcsak barátok sem vagytok! Igen, hagyd a fenébe és felejtsd el.
2018. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Három év alatt, amióta ismered, többször is becsajozott, de nem veled. Ha érdekelnéd, már rég veled lenne nem mással. Hagyd a fenébe.
2018. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!