Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a külsőmmel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a külsőmmel lehet a probléma? (kép) 17/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na hol is kezdjem,nekem meg ugy normális kapcsolatom nem volt es azt nem tudom,hogy a külsőm miatt van e vagy a belsőm miatt. Hogy ha valaki nekem tudna ebbe segíteni azt nagyon megköszöném.Képet tudok küldeni privátba.



2018. dec. 9. 23:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia,nekem küldheted!

16/L

2018. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hali, nekem is küldheted ;)
2018. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Küldheted ^-^
2018. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted.
2018. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
62%

Nagyon összetett dolgot kérdezel. Nyilván mivel nem ismerlek személyesen, ezért csak olyan dolgokat írhatok amiket lehet már eddig is tudtál, viszont lehet most talán kicsit más megvilágításba kerul.


A legtöbb esetben a külső az ami kölcsönösen megfogja a feleket egy kapcsolat kezdeti felében. Tehát ha már addig sem jutottál el hogy szemezz valakivel vagy leüljetek beszélgetni akkor nagy valószinűséggel a külsővel is vannak bajok. Ha így van akkor van egy jó hirem: AZON A LEGKÖNNYEBB SEGÍTENI.


A második ami szóbajön ilyenkor a személyiséged, mennyire vagy nyitott a másik iránt, mennyire vannak közös témáitok, mennyire vagy széles látókörű a világ különböző területein. Illetve mennyire van SAJÁT megalapozott véleményed a dolgokról, mennyire vagy határozott, céltudatos. Ezek mind olyan dolgok amiket a nők Ösztönösen is figyelnek egy férfiban... Ugye valahol ezt hívjuk kisugárzásnak.


A következő pont a személyiséghez tartozik szerintem, mégis inkább külön írom le mert véleményem szerint az egyik legfontosabb (és nem lehet tanulni sajnos) A HUMORÉRZÉK. Nagyon fontos a lányoknak hogy legyen olyan ember aki meg tudja őket nevettetni. Helyzetkomikum, szóvicc ... sok minden szóba jöhet de nagyon lényeges, hogy alpárinak nem szabad lenni, mert az még a mai züllött világban is sok midnekit taszít. (pl.: amikor valaki nem tudja hogy hol van a határ és folyamatosan durvábbnál durvább obszcén (szexuális tartalmú) viccekkel próbál valakit lenyűgözni ) Inkább gáz szerintem és az értelmi szintet is tükrözi valahol.


Megemlíteném még az igényességet is (ami igazából inkább az elő ponthoz kapcsolódik de mégis külön venném). Beszéltem már nagyon sok olyan lánnyal akik furcsábbnál furcsább dolgokat mondtak nekem arról, hogy mit néznek meg egy fiún először: kézfejét, körmeit, tiszta ea cipője, haja, szakálla ápoltsága... stb. Lényeg a lényeg hogy ez is olyan amiben lehet fejlődni és rengeteg ehhez kapscsolódó videót islehet találni a neten úgyhogy ezt tovább nem is részletezem.


Fiatal vagy még úgyhogy nem beszélhetünk olyanról, hogy mit tudnál nyújtani egy nőnek de hidd el ez is nagyon fontos lessz majd a későbbiekben. Legyenek céljaid, ne follyon el a pénz a kezeid közül, reálisan tervezz... stb. ezek mind számítani fognak majd amikor egy lány a biztonságot keresi madj valakinél. ( csak példaként jegyzem meg hogy lehet hitelre veszel majd egy 25 éves BMW t de nagyon nem lesz menő amikor a királynak hitt, nálad is öregebb vasdarabbal a szüleid házába fuvarozod majd a csajt, mert neked nincs még albérleted sincs 30 évesen) nah az gáz lesz és ott is hagy majd acsaj ha van egy kis esze.


Remélem segítettem.

2018. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Küldeheted nekem is
2018. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Jöhet nekem is
2018. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted.
2018. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kuldj nekem is :)
2018. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kuldd :)
2018. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!