Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy az a legnagyo...

Lehetséges, hogy az a legnagyobb probléma a külsőmmel, hogy alacsony vagyok és gyenge, sovány alkatú, ha nem ilyen lennék, akkor tapadnának rám a nők?

Figyelt kérdés
Igazából elég sokan beszólnak utcán is, mert gondolom gyengének tűnök, míg, ha egy 150kilós nagy darab gyerek lennék meg sem mernének mukkanni. Így egyre erősbben érzem, hogy ki kell gyúrnom magam, tudom nem könnyű és rengeteg pénzbe is van, de sajnos ilyen erőszakos világot élünk ráadáusl a lányok is elvárják, ogy nagy darab legyen a párjuk, mert nem képesek vonzódni egy vékony fiúhoz, aki karcsú, mint egy lány.
2013. júl. 20. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni!
2013. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthon is tudsz gyúrni ingyen. Fekvőtámasz vagy kimész az erdőbe és farönköket emelgetsz. Vagy elmész fizikai munkásnak, így amellett hogy gyúrsz még pénzt is kapsz érte :D
2013. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Az én példámat elmondom, hátha számít valamit. 55kg voltam, semmi izom nem volt rajtam, amellett, hogy 183 centi magas vagyok. Majd nekiálltam rendesen kajálni, heti 4 edzés és kb másfél év alatt feljött rám +13 kg. Én még mindig nem vagyok elégedett egy csöppet sem, viszont sok pozitív visszajelzést kaptam, hogy jó irányba haladok.

Egyrészt sokkal jobban érzem magam, másrészt jó érzés amikor megdicsérik a már elért eredményeim. Ha érdekel, küldhetek előtte utána fotót, csak hogy lásd nem a levegőbe beszélek.

Viszont elszántság az kell, de rendesen.

2013. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani tényleg, de én például egyszerűen nem tartom férfiasnak a nagyon vékony pasikat,hisz én sem vagyok egy nagy darab csaj,és milyen az már,hogy a barátom majdcsak olyan vékony mint én...Szex közben sem érezném jól magam vele,nem hiszem,hogy fel tudna izgatni egy vékony izomtalan test.Ezt csak azért írom ilyen nyersen,hogy ösztönözzelek a változásra.És hidd el,én tudom milyen az amikor nem tud egyszerűen hízni az ember,de az akarat és kitartás idővel meghozza az eredményét! :) Sok sikert hozzá!!
2013. aug. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!