Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen garantált sikerem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen garantált sikerem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 19 éves srác vagyok és már 2 hete beszélgetek egy 16 éves csajjal, nos azt kell hogy mondjam, hogy brutál jól néz ki.Emiatt félek is, hogy nem leszek elég jó neki.. A lánynak minden képére 300-350 lájk érkezik, a suliban sok fiú oda van érte, én meg örülök, ha összekaparok 100 lájkot egy képemre és értem alig alig vannak oda a lányok.. Elhívtam randizni, igent mondott. Nagyon félek, hogy nem kellek neki, túl kevés leszek hozzá.. Suliban nem is nagyon merek odamenni hozzá beszélgetni, és ezt sokszor sérelmezi is, hogy bárcsak odamentem volna.. Mit csináljak? Nagyon fosok :D

2018. okt. 25. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lájkoktól lesz valaki érdemben ember, inkább szánalmas. Minél több lájkot kap, annál nagyobb ribi, pláne hogy mindössze 16 éves. Te meg 19, amiről inkább nem is mondok véleményt. A helyedben hagynám, de ha komolyan gondolod, akkor légy önmagad, ennyi a titok.
2018. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
XDDD 19 évesen szaros lájkokban megégeted a presztízsed. Sztem neked már teljesen mindegy mit csinálsz. 18/l
2018. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méregeted*
2018. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ronda lányok is kapnak 1000 lájkot. Ha sok az ismerösi köröd akkor sok lájkoT kaPSZ
2018. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!