Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak van tetkója?

Figyelt kérdés

Csuklón egy kis picike zavar titeket? Mennyire jön be?

Lehetőleg fiatalok írjanak, köszi 😊

(Kort is írjatok)

16/l


2018. dec. 16. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az is tetszik,ha nagyon tetovált. Mondjuk vannak ilyen sablon tetkók,szerintem azok cikik,de nem zavar :D
2018. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,viszont aki agyon van tetoválva az nem tetszik,de ami neked van az bőven belefér! 23/f :)
2018. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"never give up" ??


Nem zavar, de akkor egyéni tetoválás legyen, ne pedig egy tömeg valami.


"Kor"

2018. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar,egyébként nem az számít ki mit mond róla,csak az számít ami neked tetszik.Magamból kiindulva van egy maori tetoválásom a vállamon,hasonló mint The Rock-nak,viszont egyáltalán nem ugyan az,és csak a vállamon van.Ami neki van az csak neki lehet (egyedi) ezzel megadva tiszteletet hogy nem fogom ugyan azt lemásolni.Ezt a tetováltató is mondta,ugyan azt nem csinálhatja.Egyébként sok ember illetve csaj vagy nem szeretne tetkót,vagy nem mernek.Bizony el lehet mondani hogy ha akar valaki tetkót,akkor legyen vele tisztában hogy nem éppen egy orgazmus érzés,persze a test résztől is függ,de akkor sem a világ legjobb érzése,pláne ha 5-6 óránál csinàlják (az én esetemben).Szóval az egy plussz pont ha egy csaj bírja a "fájdalmat" a tetoválás méretétől függően.
2018. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha saját ötletek/jelentenek számára valamit, akkor felőlem tetőtől talpig tetovált lehet, az zavar nagyon ha a rózsa-pillangó kombót erőlteti, mint minden 2. tetovált lány, csak mert az menci.
2018. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16 évesen neked valami divat tetkód lehet. Vagy mi az,ami ennyire jelentőségteljes lehet egy 16 éves gyereknek?
2018. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar.

20/F

2018. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos nem zavar, bár már megvan a véleményem róla. Általában a legócskább ribiknek van tetoválása és nem igazán ismerek olyat, aki normális és nincs. lehet, hogy van, sőtt biztos, de a többség... :)
2018. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kizáró ok. Nagyon rondának tartom és régebben a bünözöket jelölték meg tetoválással.
2018. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Juj annak a The Rock tetkós kommentelőnek tuti nagyon nagy farka van. Írsz nekem privátot mert nagyon megkívántam a szexi The Rockos tetoválásod
2018. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!