Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak nincs baráti köre/nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Ahányszor dumálok neten pasikkal, mindenki meglepődik azon, hogy sosem voltak még barátaim, sem haverjaim, így le is ráznak. Tényleg ennyire zavaró lenne ez a dolog?
2018. júl. 25. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hàt embere válogatja, de engem például egyáltalán nem zavarna, mert èn is hasonló cipőben járok :)
2018. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar. És nem azért mert ellenkező neműként ugyan ebben a helyzetben vagyok. Nincs ebben semmi rendkívüli ami miatt meg kéne nézni valakit.
2018. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Igaz én ezt egy 22 éves srácként mondom, de szerintem ez nemtől független

2018. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Atyaég, már nem is számolom hányadik ilyen kérdés ez, amelyikre válaszolok :D



Neeem, engem nem zavar egyáltalán, sőt inkább előny, ha zárkózottabb a lány, akivel beszélek. Bár azt nem tudom, hogy a "barátok" fiúkat és lányokat egyaránt jelentenek-e. A haverokat én sosem akartam gyűjteni, de azért egyetlen barátja mindenkinek van általában, kivéve ha iszonyúan elviselhetetlen a személyisége... Szóval ha egy bármilyen nemű barátod sem volt még, akkor inkább aggódnék, mint lepattintanálak(biztos rossz fiúkkal dumáltál :D). De ha jársz legalább iskolába, akkor veled van a baj ebben az esetben. Taszítani nem taszítana, bár valahol azért mégis érthető ha másokat igen.



De visszatérve a kérdésre: fiúként eddig egy lányt sem az miatt kedveltem meg lassabban, vagy egyáltalán nem, mert nincs baráti köre. Inkább felkelti az érdeklődésem, hiszen nem sokan ismerik az illető lelkét. Nem tudom, hogy ez miatt furcsa vagyok-e, vagy sem, de neked szerintem nincs miért félned, biztosan nem vagyok egyedül a leírt érzéseimmel.


Másrészt, ha szerethető vagy, és nem nézel ki naagyon csúnyán, akkor nem az fog számítani, hogy hogyan nézel ki. Egy netes beszélgetésnél lehet nem mindenki vállalja a "felelősségét" annak, hogy egyetlen barátja legyen valakinek. Nekem ez jön be, de ez dolog.

Tehát ha élőben ismerkednél, akkor lehet nem zavarna senkit, hogy nincsenek barátaid.



16/F

2018. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Élőbe is le lettem pattintva. :D
2018. júl. 25. 23:24
 6/10 MisterTT válasza:
Nem...
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 $$$$$ ***** válasza:

Engem nem zavarna. Szerintem ez a kapcsolatot nem befolyasolná...

18/F

2018. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen okból. Ha hasonló okból, mint nekem, nem zavarna.


25/F

2018. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azérr fura, ha egy ember nem tud barátkozni. Biztos elgondolkodnék, hogy miért, fura vagy, kibírhatatlan vagy mi lehet a bibi.
2018. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Barátkozni én sem tudok, nagy türelem kell ahhoz hogy valaki ki tudjon ismerni engem.

A barátom néha cikiz miatta viccesen. Nekem elég az a 2 barát aki van, néha eldumálgatunk, talizunk ritkán.

Az időm nagy részében melózok vagy a párommal vagyok.


23/L

2018. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!