Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok fehérváron valami jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok fehérváron valami jó helyet?

Figyelt kérdés

Fehérváron lenne randim, de nem vagyok helyi, szóval nem igazán tudom hova mehetnénk. Valami lazább kis kajáldát, vagy szórakozási lehetőséget tudnátok mondani?

Előre is köszi. :)



2018. dec. 18. 01:06
 1/8 anonim válasza:
A helyedben bemennék a Plázába,pl. ott van most KFC is,ilyesmi kaja jó lenne indulásnak.Aztán szépen végigmentek onnan a Fő utcán,nézelődtök kicsit,bár most nem sok árus van.A Varkocs szobornál a Fő utcán,bal oldalt,van egy laza hely,lefelé kell menni a lépcsőn,ez egy pincehelység,lehet inni,van billiárd,meg zenegép is.
2018. dec. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg elviheted sétálni a Csónakázó-tóhoz, belvárosban végigsétálni, inni egy forralt bort.
2018. dec. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Még jöhetnek ötletek :D
2018. dec. 18. 07:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Marxim pizzéria
2018. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban a legjobb az a főtér. A karácsonyi vásár miatt. Ha szerettek kávézni esetleg a freibe is be mehettek kávézni, ha egy kicsit tehetősebbek vagytok, ajánlom a Beat ettermet, ami a buszpályaudvar előtt van nem a meki irányába, hanem a másik irányba.
2018. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el korizni Zichibe, igyatok forraltbort stb
2018. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátom ottani, én az ország másik felén lakok, szóval átérzem a kérdést.

Őszintén szólva, nincs sok minden Fehérváron, de ha ott vagyok, szívesen megyek moziba, Café Freiba, Pertébe vagy egy sétára a főtérre és Zichy-ligetbe. De az is inkább nyáron kellemesebb.

2018. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4 товарищ ☭

És a többieknek is köszönöm :)

2018. dec. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!