Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan válhat a javamra ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhat a javamra ez a korcsolyázás?

Figyelt kérdés

Az osztályból megyünk páran korizni holnap. Ma egyik szünetben megkérdeztem a srácot aki tetszik hogy jön-e ő is. Mondta hogy nem tud korizni. Mondtam hogy az nem baj ígyis jól fogjuk magunkat érezni, vannak még páran akik nem tudnak és ők is jönnek. Mondta hogy rendben jön, de akkor tanítsam meg korizni. Mondtam hogy oké.

Arra gondoltam hogy ha már megkért hogy tanítsam meg akkor majd az elején megfogom a kezét és úgy megyünk szépen lassan...csak az a baj hogy én vagyok a lány és nem tudom hogy ezt lányként "megtehetem-e". Vagy mit csináljak hogy egy picit közelebb kerüljünk egymáshoz?

18/l


2018. dec. 20. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán :D Korizni tanítod basszus. Így meg főleg nem gáz megfogni, és ha már nem csak a korizás miatt lesz, akkor nem lesztek annyira rágörcsölve.
2018. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Tudom, hogy ez filmbéli lehet, de úgy kéne alakítani, hogy ráess finoman, és nézz a szemébe, persze fontos, hogy egyikőtök se üsse meg magát
2018. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Megint egy nyomulós lány
2018. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3%
Huh coca inkább ragadd meg a farkát, de jó szorosan aztán :)))))))!!!!!!?(((((((())))
2018. dec. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!