Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolt rólam? Vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolt rólam? Vajon bejöttem neki?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap voltunk korcsolyázni és én rögtön kiszemeltem magamnak ott egy fiút. Ő a barátjával volt én a nővéremmel. Többször észrevettem, hogy amikor közelítettem felé, akkor ő lelasított vagy teljesen megállt. Amikor már befejeztem a korcsolyázást és kimentem levenni a korcsolyát ő még bent volt. Az öltözőben volt egy TV amin keresztül láttam, hogy bent hogy korcsolyáznak. Mintha láttam volna rajta, hogy épp jön be hát megfordultam hogy lássam. És amikor megfordultam rögtön ott volt mögöttem. Aztan leültem egy asztalhoz mert a nővérem kiment a mosdóba és ő is 2 székkel odébb ült le ugyanahoz az asztalhoz. Szinte egymásra néztünk. De nem mert szólni egyikünk sem. Aztán ő felállt és elment a szekrényéhez mi pedig már mentünk haza. Szerintetek ez mi volt? Menjek el jövő szombaton is? Csak rá tudok gondolni. Ti mit gondoltok? 17/L és a fiú sem lehetett idősebb, max. 18.

2018. jan. 28. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem láthatunk bele a srác fejébe, de az is lehet hogy te gondolod ezt túl és sokat látsz a dolgokban.

Menj el, és ha már ott leszel (és ő is)...SZÓLÍTSD MEG!

2018. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 darandaliuszmusz válasza:
Egy srác nagyon megtud nyílni ha a lány kezdeményez először, probálta felhivni magára a figyelmedet hátha te merészebb vagy mint ő, legközelebb ha ugyan ez van , nem kel oda menned csak hivd oda magadhoz ( mutogatva, megszólítva tökmindegy )
2018. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!