Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejöttem neki? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöttem neki? Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Hétvégén szombaton voltunk korcsolyázni és én rögtön kiszemeltem magamnak ott egy fiút. Ő a barátjával volt én a nővéremmel. Többször észrevettem, hogy amikor közelítettem felé, akkor ő lelasított vagy teljesen megállt. Amikor már befejeztem a korcsolyázást és kimentem levenni a korcsolyát ő még bent volt. Az öltözőben volt egy TV amin keresztül láttam, hogy bent hogy korcsolyáznak. Mintha láttam volna rajta, hogy épp jön be hát megfordultam hogy lássam. És amikor megfordultam rögtön ott volt mögöttem. Aztan leültem egy asztalhoz mert a nővérem kiment a mosdóba és ő is 2 székkel odébb ült le ugyanahoz az asztalhoz. Szinte egymásra néztünk. De nem mert szólni egyikünk sem. Aztán ő felállt és elment a szekrényéhez mi pedig már mentünk haza. Szerintetek ez mi volt? Menjek el jövő szombaton is? Ti mit gondoltok? 17/L és a fiú sem lehetett idősebb, max. 18.

2018. jan. 29. 14:28
 1/4 Szabo95 ***** válasza:
100%

Hülyeség volt nem szólni egymáshoz :)

Gyáva volt a srác :)

Persze hogy menj el :)

2018. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon cukiiiiiii

Awwh

Mindenképp menj el!! Bár ahhoz neki is ott kell lennie:D

2018. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szurkolok.c:

Menj el,és legközelebb próbáld meg megszólítani

2018. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlo sztorim van en 2 honapja varom h megjelenjen ujra de nem jon.. hulyeseg volt elhalasztani a lehetoseget
2018. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!