Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyszer elhív, máskor meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer elhív, máskor meg csak haver vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben megismertem egy fiút, aki nekem nagyon szimpatikus volt már elsőre is, de azóta kifejezetten megtetszett. Tök jól elbeszélgettünk messengeren és személyesen is, kezdtem azt hinni hogy összejöhet a dolog, amikor benyögte hogy ő nem barátnőzik (ennek megvan az oka, ahogy ő elmondta), de azért utána elhívott egy kávézóba, hogy szívesen találkozna velem. Szóval most totál össze vagyok zavarodva.

Akit érdekel a teljes sztori, és úgy gondolja tud segíteni, vagy hasonló cipőben jár mint én, írjon 😁

16/L



2018. dec. 29. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Egy barátot is elhivhatsz kávézóba. Nem értem, hogy ez miért egyenlő azzal, hogy tetszel neki.
2018. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szexelni akar.
2018. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsi szerszámot hord a gatyájában.
2018. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!