Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Tegnap nálam aludt,minden rendben volt és miután elment írt is, nem sokkal később válaszoltam és azóta nem képes írni pedig látom hogy fennt volt.Nem értem akkor minek keresett,lehet már nem érdeklem?
2019. jan. 2. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátom!Te is ugyan abba vagy mint én voltam! :D

Ebből nem lesz semmi!Annyit tehrtsz hogy elmész hozzá, de szerintem el fog küldeni...

2019. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj tobb oka is lehet.

1. Vagy mas dolga van most es csak a telo jelzi rosszul hogy fent van es kozben megsem.

2. Nincs most kedve veled beszelni.

3. Tenyleg nem lesz semmi mert nem erdekled annyira.

2019. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma dolgozik es azt meg is ertem, de latom hogy instan lajkolgat tehat biztos fennt van, csak tenyleg nem ertem akkor minek kerdezi meg hogy mivan velem ha lassan egy napja nem kepes visszairni😅
2019. jan. 2. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez offos, ismerős sztory. Szar a messenger engem ezzel hülyített egy hónapig XD Engedd el...
2019. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott a banatba na. Most szerinted mi tudjuk miert nem ir? Nem. Felejtos kis csitri ennyi. Szorakozott egy jot es ennyi
2019. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!