Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány ma taliztunk és jobban megismerkedtünk.Kedvel engem. Nekem nagyon bejön és össze akarok jönni vele.Ma a nővérével jött talira. Tali végén megkérdeztem hogy el e jönne velem legközelebb kettesben egy kávézóba, azt mondta igen és hogy az időpontot majd megbeszéljük. Nem tudom mindek vette de én randinak szántam.Viszont van egy gond. A lány most lépett ki 1 éves kapcsolatból de még mindig szeretik egymást azt mondta és valami karkötőt is vett a pasinak. A nővére viszont végül kettesben hagyott bennünket mert elment valahova. Ültünk egymá mellett összebújtunk néha, de a csókot nem engedte volna sztem. Na most az itt a kérdés hlgy megírjam neki hogy azt a talit randinak szántam vagy simán elmegyek és majd próbáljam meg megcsókolni?
2019. jan. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne írd meg! Ezzel el is ilyesztheted ha egy kicsit is szar kedve van.

A csók a végén jó ötlet, de először nézz melyen a szemébe, hogy ő is akarja e. Ne kérdezzd! Olvasd ki a szeméből!

2019. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért a végen? Miért nem jó akkor ha a kávézóban ülünk egymás melett összebújva és a legszebb pillanatban megcsókolom?
2019. jan. 2. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert lehet el rontana azt a szép pillanatot lehet azt hinné így akarsz ráaszni
2019. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok rámászni csak a legjobb pillanatba megcsókolni, ha nem engedi akk ennyi volt. De amúgy miért elköszönéskor kell megcsókolni? Miért nem jó randi közben?
2019. jan. 3. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már az intő jel lenne, hogy van egy exe, akibe még bele van zúgva, de közben veled randizgaz. Hogy van ez? A másik, hogy ne írd meg, hogy ez most randi és főleg ne tervezd el, hogy ekkor meg akkor megcsókolod, mert úgyis a helyzet fogja adni magát. Meg kell értened, hogy egy úgymond első igazi randi nem sablonokból, előre kigondolt dolgok listájából áll, amiket sorra ki lehet pipálni a randi során és nyert ügyed van. A randin kell érezned, hogy mit lehet és mikor.
2019. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, tehát igazság szerint nekem nagyon lehet nem is lenne érdemes harcolni érte ha még az exét szereti
2019. jan. 3. 01:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tom, kezd elmenni a kedvem tőle :/
2019. jan. 3. 01:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem is írok neki meg nem is lesz randi meg semmi.
2019. jan. 3. 01:35
 9/9 anonim válasza:

" A lány most lépett ki 1 éves kapcsolatból de még mindig szeretik egymást azt mondta és valami karkötőt is vett a pasinak."


Akkor ez a p**sa tárgytalan. Vissza fog rongyolni az exéhez.

2019. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!