Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretném elhívni az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elhívni az egyik nálam egy évvel kisebb lányt randizni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
10.es 17 éves fiú vagyok (nemsoká 17:)) ), és nagyon tetszik egy lány. Nincs pasija, és viszonylag elég jóba vagyunk. Szeretném elhívni moziba, de hogyan csináljam? Nem vagyok egy nagyon pénzes fiú, szóval félek, hogy ha a mozi után összejönnénk nem tudnék neki egyenlőre bármit megadni. Ez a legnagyobb problémám. Kezdem nagyon megszeretni a lányt, és nem tudom mit tegyek, szerintetek? Mit/hogyan csináljam?

2018. jan. 24. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érdemeles lesz ez egy kapcsolatra, akkor nem az fogja érdekelni, hogy mit veszel neki, vagy, hogy veszel e egyáltalán valamit. Hajrá!:)
2018. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia, ezt a videót vedd figyelembe elsőnek. (alul)

Nem muszáj moziba elvinned egyből de viszont, ha nagyon azt akarod akkor viheted oda is.. Én úgy tenném hogy beszélgetnék vele és rátérnék a filmre, és rákérdeznék hogy nem megyünk el moziba ketten.

Én is most leszek nem sokára 17 nem rég csináltam ugyan ezt egy lánynál és mondta hogy mehetünk, de már találkoztunk szóval nem muszáj mindig a mozi viszont ez a te döntésed.


https://www.youtube.com/watch?v=HEYdhq20KPg

2018. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
18 éves lányként mondom, hogy ez a videó nem fog bejönni. Mármint aki egy érett, értelmes srácot keres harmónikus kapcsolatra az a játszmázástól sarkon fog fordulni. Ugyanis lesz más aki nyílt lapokkal játszik, nem fog 3 másik csajnak udvarolni és önmagát adja a randin. + nálam van is egy olyan szabály, hogy első randin nincs csók. Ha jó lesz az első randi és szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor úgyis lesz második...meg én szeretem ha a srác ír napközben. Nem 0-24 mert az idegesítő, de szeretem tudni, hogy érdeklődik felőlem. Vagy esetleg felhív. Nem vagyok egy nagy messengeres de ha alig írna, vagy egész nap nem írna én azt úgy venném le, hogy nem akar semmi komolyat és csak 1 vagyok a sok közül. Ez a videó szerintem a 14 éveseknek készült és a nagyon reménytelen eseteknek. Igen, lesz, hogy valaki visszautasít, mert mégsem tetszel neki személyiségre/külsőre. De ha nem illetek össze minek játszmázni? Előbb-utóbb úgyis kiderül és akkor borul a bili...ja és akkor lesz "game over".
2018. jan. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem az volt hogy teljesen nem ír, csak azt hogy kevesebbet..
2018. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. NE MOZIBA HÍVD EL!

Ott nem tudtok beszélgetni!

Inkább egy csendesebb ,,bárba" ahol tudtok beszélgetni,van egy kis hangulat stb.


2. VÁRD MEG MÍG EGYEDÜL LESZ!

Kapd le a folyosón és hívd el!(Ne légy puhány)


3. HA NEMET MOND...

Akkor ne aggódj lesz még alkalmad:

,,A csillagok sem ragyognak

Sötét nélkül!"

2018. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!