Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be külsőre, belsőre és ha a kettőt együtt nézzük?

Figyelt kérdés
légyszíves kort is írjatok.

2019. jan. 5. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Vékonyabb testalkatú, mosolygós, szép hosszú hajjal. Intelligens, hasonló humorérzékkel mint én. Céltudatos, de néha szeret ő is egésznap csak feküdni.
2019. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17/f lemaradt
2019. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Singularity_amusing ***** válasza:
71%

Vékony/átlagos testalkatú, barna vagy szőke hajú (lapockáig vagy hátközépig érő). Legyen értelmes illetve legyen humorérzéke. Az önállóság sem hátrány.


Én viszonylag sokat mozgok (bicikli, túrázás, úszás) szóval nem árt ha ő is hasonló ezen a téren.

2019. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Feta ***** válasza:
67%

Nem nagyon számít a külső

Ha normális alakja van és nem ronda az arca akkor a többi nagyon nem érdekel, csak a belső

2019. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Külső: nem kell nagy csöcs vagy fenék a kisebb is bejön, arca ne nézzem ki úgy, mint egy lehányt korlát

belső: legyen kicsit falusi, szeresse a videjógameket, focit, italt

életkoromat meg nem tudom, mert mikó születtem nem lettem belejentve hála a részeg apámnak😀

2019. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szőke, vagy szőkésbarna

Pici

Mosolygós

Perverz

2019. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átlagos test alkat,esetleg lehet vékony kisportolt is(plusz pont a ha saját maga miatt edz),viszont ne legyen csontváz.De az sem baj ha egy kis felesleg van rajta,csak ne legyen 140 kilós kanca.Hosszú haj az ideál,de az sem baj ha csak válig ér,csak ne legyen kopasz mer az számomra kiveri a biztosítékot.A hajszín az tökmind1.Szemszin is.Bőrszin is mind1.Nagy mellek nem muszáj,inkább a kisportolt,formás popsi.A magasság azis mind1,de számomra kicsit fura lenne ha kerek 2 méteres lenne az én 176 centimhez.Formás lábak plussz pontok,de nem kötelező.Divat lehetőleg Ne legyen k.rvás,de ókori se.Külsőleg kb ennyi.


Belsőleg: lehetőleg legyen kedves,okos (tapasztalt,de ne a fiúk terén),humor érzéke jó ha van,de az adott pillanat ha komolyságot igényel akkor legyen komoly,jószívű kb ennyi.21F

2019. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!