Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Külsőre ha nem az esetem a...

Külsőre ha nem az esetem a lány, viszont belsőre nagyon jól kiegészítjük egymást, és van valami benne ami megfog, akkor összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

A lényeg tulajdonképpen annyi, hogy én a vékony, majdhogynem extra sovány lányokat kedvelem, ő viszont picit duci. (160 cm, és 63 kilo, fenék, és comb tájékon husisabb)

Viszont, pl zenei ízlés terén abszolult megegyezünk, tovabba életfelfogásról is. A korkülönbség jelentős. Ő 16, én pedig 21. Annyira van benne valami, nagyon szépek a szemei elveszek bennük szinte...

Nekem ugye jopar barátnőm volt mar, hoszabb-rövidebb kapcsolatok. Állítása szerint neki is, de eddig mindig csak "kis szerencsétlenekkel", igazi érett pasival nem volt dolga. (gondolom őt meg ez is vonzza bennem)

Nemtudom mit tegyek, mert ez régóta fennal nalam, hogy sokkal inkabb külső alapjan valasztok baratnőt, nah és nem mellesleg rendszeresen be is szólok az olyanoknak, akik nem így tesznek..XD

Túl sokat adok sajnos mások véleményére, de irőnikus, hogy az eddigi kapcsolataim nyilván azért is mentek tönkre kb 1 év utan, mert belsőre marhára nem illettünk össze senkivel sem, noha külsőre abszolult passzoltunk, és sokan irigykedve néztek rám...



2014. ápr. 27. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha belsőre annyira bejön, akkor úgyis szépnek fogod látni külsőre is.
2014. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyanígy voltam egy sráccal anno. Igaz köztünk csak egy év korkülönbség volt. Nagyon jól megértettük, és meg is szerettük egymást. Akkor voltam 169 cm és 60 kg, aztán közölte velem: Hogy imád, szeret, vonzónak is talál, de mégiscsak vékony lányt tud elképzelni maga mellé. Aztán megmaradt a barátság. Aztán gondoltam egyet, hogy majd én megmutatom és fél év alatt lefogytam 53-ra. Még most se vagyok nagyon vékony, mert kerek a fenekem és a csípőm, de sokkal szebb lett az alakom és fittebb is vagyok. Iszonyat meglepte és rögtön halál szerelmes lett. Én meg már inkább lekoptattam, mert nem akartam, hogy ennyire a külsőm befolyásolja az érzéseit. Egyébként most egy nálam sokkal jelentéktelenebb lánnyal jött össze. Sokáig hangoztatta utána, hogy mennyire megbánta, és hogy utólag jött rá, hogy mindegy volt a külső, ígyis úgyis szeretett.


Szóval én tanácsolom neked, hogy ne vacillálj csak a külső miatt, és ne érdekeljen mások véleménye, mert nem ők tesznek boldoggá, hanem a párod. Ahhoz pedig mindegy, hogy van-e rajta egy kis felesleg, vagy nincs.

2014. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp, a belső jobban számít és pont ezért vele valószínűleg jobban ki is fogsz jönni
2014. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem. köszi mindenkinek.

az is a baj, hogy tul sokat agyalok, és rágódok gondokon...lehet hogy picit meg kellene próbálni, csak élvezni a dolgot...

2014. ápr. 27. 12:09
 5/5 magic csajszi ***** válasza:

Hat nem lenne rossz leszokni a masok kulsejenek kritizalasarol...nem tudom te hogy nezel ki,de ha nem vagy bronzbarnara lesult ,kigyurt,alomherceg feher lovon. Akkor te is igazan befoghatod. Jo bocsanaz ezt nem akartam ilyen durvan. En tenyleg nem ertem mi olyan fontos van abban hogy kulspleg osszeilljetek. Egy baratnom aranyszoke haju,twngerkek szemo ,modell alkato extre gypnyoru lany,a pasija meg egy nyakiglab,szemuveges,szeplos fiu. A lany 19 a fiu 21. Mar harom eve egyutt vannak problema nelkul.

Szerintem csak szeresd ot belulrol....

2014. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!