Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap megyek elso randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előd237 kérdése:

Holnap megyek elso randira egy lannyal es tanacsot szeretnek toletek kerni, hogy gyorben mit lehet csinalni? Amugy 16 eves vagyok o pedid 15 szval ilyenek, h bulizas meg pialas nem nagyon johet szoba Elore is koszi.

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Hát kedves Előd barátom fogalmam sincs, mert nem vagyok audis patkány, de szerintem eléggé rosszul áll a szénád, ha holnap mész, de még fogalmad sincs, hogy hova. Am te laksz győrben vagy én? Ott laksz mégis nem tudod mit csinálj egy nagyvárosban. Én a kis faluban több dolgot tudnék mutatni pedig itt a kocsmán kívül nincs sok látni való.
2019. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lazy Lover ***** válasza:
sétáljatok a Duna parton utána meg ihattok egy forró csokit pl
2019. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vidd el az allat kerbe de ha elég nagy majom vagy akk szimplan csak bámuld a randi végéig.

Egy lány arra kivancsi a randi során hogy TE mit talalsz ki és hogy ez altal erdemes e veled foglalkoznia , ha más mondja meg mit csinalsz abbol nem lát beloled semmit max egy téves képet, hamis tükröt, viz tukrozodest arc nelkul vagy ami rosszab viz nelkul vagy ami meg rosszab az hogy

2019. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!