Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, miért nem mertek kezdeményezni, ha megláttok egy fiút aki szimpatikus? 19/F

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
10.: De elvárod, hogy a férfi fizessen helyetted, ő kezdeményezzen, stb. Érdekes...
2019. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Én ilyet nem mondtam, nem fizet nekem senki semmit. A barátommal töltött első napon is a kezébe nyomtam a vodka árát. Tudod az emberek különböznek. Van ilyen, meg amolyan, de még másik is.
2019. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

11: Senki nem írt ilyet, hogy elvárja, hogy bárki fizessen helyette.

A kérdésben és a hozzászólásokban is a kezdeményezésről van szó, nem pedig a randi során való fizetésről.

Ne itt éld ki a nőkkel kapcsolatos frusztrációdat.

2019. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert mamapság a sok pali mind búza lett és a csajnak kell venni a fáradtságot, hogy egyáltalán rá nézzen.
2019. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Nem gondolom, hogy mindig a férfinak kéne kezdeményezni. Természetesen ha egy férfi meglát egy nőt aki nagyon tetszik neki akkor természetesen menjen oda és nyisson felé ha szeretne valamit, de mi sem járunk úgy az utcán, hogy folyamatosan azt nézzük hogy kihez mehetünk oda.

Nem lehet mindenkit észrevenni, ha pedig észre is veszlek, lehet hogy nincs jó kedvem, vagy csak egyszerűen szimpatikusnak vagy de semmi több, de ha kezdeményezne a lány akkor egyből átgondolnám hogy hmm, végül is miért ne.

Valamint a egy lánynak tetszik valaki és látja hogy az a valaki nem is arra figyel és észre sem veszi akkor szerintem nem ördögtől való a részetekről sem hogy odamenjetek a helyett hogy utána azon kattogjatok, hogy milyen helyes volt és milyen egy gyáva volt hogy oda se jött :D

2019. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert az a férfi dolga, a nőé pedig, hogy szüljön, főzzön, mosogasson és takarítson.
2019. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott annak csak fáj az igazság
2019. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Párommal felváltva mosogatunk, főzünk, rakunk rendet. Ha te annyira igénytelen vagy, hogy ezeket nem vagy hajlandó te is ugyanúgy elvégezni, az a te dolgod. Szerencsére nem mindenki ilyen alja.
2019. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!