Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segiteni egy fiatal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni egy fiatal fiúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fiatal vagyok és egy számomra nagyon furcsa problémával írok nektek.Csajozásról lenne szó, de nem is azzal van a baj, hogy hogy szólítsam meg vagy, hogy hívjam el valahova.Kb fél éve találkoztam egy lánnyal, este volt és egy étterem előtt beszélt egy másik lánnyal. Gondoltam úgyis unatkozom, odamentem és megszólítottam őket, egy kicsit kínos volt a beszélgetés, de bejelöltük egymást fb-n.Egy ideig nem beszéltünk, de egy alkalommal amikor haverjaimmal a vas rosban voltunk, gondoltuk hívunk lányokat. Neki is írtam, de nem válaszolt. Másnap viszont, egy olyan üzenet várt, hogy sajnálja, de nem ért rá, viszont legközelebb eljönne.Az óta megbeszéltünk egy találkozót csak se én se ő nem nagyon értünk rá. Vízilabdázok, és harmonikázok is, ő lovagol és kondizik.

És mi a probléma? Félek. Nem attól hogy nem fogok neki tetszeni, vagy nemet mond. Azzal van a baj hogy mi van ha minden jől megy. Mi van ha jót beszélgetünk és vonzónak talál? Mit tegyek? Hogy kérjek újjab találkozót ha az első jól megy? Miből tudhatom hogy vonzónak talál? Ha eljutottál idáig akkor nagy gratula, és ha tipped is van akkor tényleg le a kalappal. Mindenkinek mindent köszönök.


2019. jan. 15. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Te most kajal attól félsz, hogy összejönnél vele?

Vagy csak én nem értem a sok drogozástól a kérdést.

2019. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy drogozol te, nem vagy olyan kemény gyerek
2019. jan. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!