Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire “normális” étteremben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire “normális” étteremben randizni 15 évesen? Nem sznonb dolog?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rólam szól, én már elmúltam 16 éves.

Barátomnak kellene tanács, mert se ô, se én nem vagyok tisztában az ilyenekkel.

Nem rendszeresen járnánam étterembe csak 1-2 havonta 1x.


Ha pedig sznob dolog, akkor mit tanácsoltok, hova menjenek?



2018. dec. 15. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy sznob dolog e ha ők oda szeretnek járni és megtehetitik akkor hajrá kit érdekel mit gondolnak az emberek?
2018. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ennyi idősen egy luxus étterem érdekes lenne, hacsak nem dúsgazdagok a szülők, de egy normális étteremben megebédelni, miért lenne sznob dolog? Nem is értem?!
2018. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki tudni fogja, hogy apuci pénzéből esznek.
2018. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Krvára senki se tudhatja 🙄 15 évesen volt az első randim és egy fillért se a szüleim,a nagyszüleim vagy mástól költöttem. Szóval nem lehet mindent olyan pontosan tudni
2018. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell étterem elsőre. Igyatok meg egy kávét egy jó kávézóban. Olcsóbb is, meg egyből megoldódik a problémád.

22 évesen sem csinálom másképp és tökéletesen beválik.

2018. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem elsôre, mert már kb 1 hònapja egyutt vannak.

Egyébként köszönöm a válaszokat!:)

2018. dec. 15. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Jajj de aranyos... 1 hónapja ...:)
2018. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Dehogyis sznob dolog. Ez a gondolkodó, fehér, keresztény, európai connosieur ismérve. Rendelj egy csészényit a legízletesebb kávéjukból is, és szippants mélyeket, hadd érezd közvetlen közelről az elnyomást és egy szebb, de már a globalizmus hatására rég letűnt kort, mikoris az európai ember elhatározta hogy nem tetszik neki az a bátor új világ.
2018. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne sznob dolog étterembe menni? Ha szeretnének menni, menjenek. Az éttermes randinak is megvan a maga feelingje.
2018. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3as miért lenne biztos? 12évesen már jártam nyáron dolgozni (kisegíteni könnyűmunkára) és minden évben mentem nyáron sosem kértem pénzt az apucitól, 15éves koromtól, mindent saját magamnak vettem meg.
2018. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!