Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akar velem lenni? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem lenni? A barátom 100x jobb nálam?

Figyelt kérdés

2 hónapja randizok egy sráccal, úgy számoljuk, hogy ez óta vagyunk együtt.

Én egy átlagos, hibákkal teli lány vagyok. Vékony vagyok, nincs nagy mellem, tök szürke kisegér arcom van, pattanás nyomos a bőröm(igaz ezt sminkelem, de látott már nélküle). Átlagosan tanulok, nincs nagy baráti köröm, azt hittem sose lesz srác akinek bejövök.

A barátomnak nagyon szép, egyedi szemei vannak, huncut mosolya, tökéletes bőre, tökéletes fogsora, magas, jó a teste. (Nem a szerelem beszél belőlem, tényleg így van, más lány is látja sajnos:( ) Ő sportol, gitározik, nálam picit jobban tanul és olyan szerethető személyiség.

Azt hittem elősször, hogy meg akar szivatni, azért írt rám a neten...Látásból ismert csak, kb 5x látott előtte, ezért furcsáltam, hogy mi a tökért akar engem. Azt mondta, hogy mióta ismer egyre jobban imád és nem érdekli más. De én olyan szarul érzem magam, hogy nem vagyok hozzá való :( Pedig nagyon jókat beszélgetünk, mindenben 1 a véleményünk, sose éreztem magam jól ennyire senkivel.

A kapcsolatban se merek továbblépni, én szűz vagyok, ő már nem. Mondta, hogy vár rám, engem akar, nem a szexet. Én szeretném lassan vele, de a testem se tökéletes, mint mondtam melltartó nélkül alig van mellem. Félek, hogy nem tetszene neki amit lát. A lábszáram-combom is tele van hegekkel, ezt már látta, de nagyon rosszul éreztem magam miatta :( Szeretném elengedni magam, de nem megy és félek, hogy emiatt fogom őt elveszíteni.

Mit tegyek? Azt ne mondjátok, hogy adjak magamra, mert adok. Enyhén sminkelek, szépen öltözök, mindig ápolt a hajam, körmöm. Viszont a fejemen, alakomon nem tudok ezen változtatni, pláne ha meztelenül meglátna.


2019. jan. 16. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos igen mas fiukbol kiindulva ez volt az első amit levontam

Sokáig!!!

2019. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Iszonyat önbizalom hiányod van ami ebben a korban eléggé normális is lehet.


Egyszerüen lásd meg magadban a szépet, azt, hogy miért is akarna valaki veled lenni.

Az önbizalom hiányod fog a kapcsolatotknak véget vetni, egy idö után a fiu megunja, hogy állandóan méregeted magadat és nem vagy megelégedve magaddal. Meg fogja érezni, hogy valami nem klappol.

2019. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Esküszöm, nem értelek kérdező!

Én fiúként rondának tartom magam, ezt a részét átérzem, hogy nem vagy megelégedve a testeddel, DE: én repdesnék a boldogságtól, ha volna olyan lány, aki a hibáim ellenére elfogad (sajnos még nem volt, de ez mellékes).

Ez a srác lát benned valamit, ami miatt vonzó vagy számára. Azok alapján amiket leírtál nem hinném, hogy átakarna verni, ne mindig a szórakozó hülyékből indulj ki. És ha tényleg szeret, minden hibáddal együtt el fogod téged, szóval ne legyen szégyenérzeted és véletlenül se más lányokhoz hasonlítsd magad. Neki te jössz be, te kellesz neki méghozzá úgy ahogy vagy! ;)

Inkább légy boldog, hogy a sorstól kaptál egy ilyen embert, élvezd ki minden pillanatát, hogy valaki törődik veled és szeret.

Komolyan miért kell ezekkel az ostoba megfelelési kényszerekkel tönkretenni egy lehetséges kapcsolatot?

20/F

2019. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, és sokszor én is meglepődtem hogy milyen nő jött be. Egy olasz nő volt fiatal, vacsorázni volt családdal aztán mindenki szerint csúnya volt, de engen megfogott a karakteres arca nagyon, szóval benned is van valami ami miatt szeret a barátod.
2019. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Próbáld meg elfogadni magad!

Örülj annak, hogy helyes,okos,vagány barátod van aki szerelmes beléd.

Nem kell szégyenlősnek lenni. És ne érezd magad kényelmetlenül. Ha te így érzed magad, egy idő után kihat a barátodra is.

2019. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Örülök én neki, hogy van nekem, főleg annak, hogy megértjük egymást. Nem a külseje miatt kell ő nekem, talán kicsit könnyebben fogadnám el magam ha rajta is lenne valami kis hiba.:D Oké, nem akarok neki rosszat, ne legyen! Csak értitek...

2019. jan. 16. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!