Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy pasi nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy pasi nekem jön direkt, ha kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés
Vállával nekem jön, majd bocsánatot kér majd végig simit a karomon. Vagy poénnál hozzá ér a felkaromhoz.
2019. jan. 16. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az gond nagyon.
2019. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így akar csajozni!A legszarabb csajozási módszer xd!
2019. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt,hogy nagyon bénán csajozik és keresned kell másikat.
2019. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudat alatt teszi nem szándékos! Akihez igazán ragaszkodunk ahoz fizikailag is szeretünk közel lenni. Figyeld meg az embereket. Minél jobb barátok annál közelebb sétálnak egymáshoz. Ez egy nagyon jó jel, ha érdekel a dolog van egy könyv ami pont ezeket taglalja Alan és Barbara Phase A Testbeszéd Enciklopédiája vaagy Testbeszéd a szerelemben <= ez rövidebb és csak erre koncentrál a másik mindenre kiterjed!
2019. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!