Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit csináljak, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak, mit gondoljak ha ezt csinálja? 18/f

Figyelt kérdés

Nos az a lényeg hogy a leányzót már elhívtam volna 2x is randizni, ám mindkét esetben azt mondta hogy vagy nem ér rá vagy nem akar most. Azt tudom a lányról hogy félénk. Próbálok minél kedvesebb lenni vele, szokott minden fotómra és storymra reagálni, van hogy ő ír nekem. Volt hogy egy településen voltam vele és megkérdezte holvagyok, nem találkozni akart csak érdeklődött. Na most ilyenkor mit gondoljak? Tetszem neki vagy csak baratként tekint rám? 2 hónapja próbálom már elhívni valahova, sikertelenül eddig. Leginkább lányoktól kernék segítséget hogy ilyenkor szerintetek mit érezhet irántam a lány?

A másik fő kérdésem pedig hogy mennyire gáz az ha nem merek egy lányhoz odamenni élőbe, úgy hogy nem is ismerem, de facebookon nagy nehezen de rá merek írni? 😀, nemtudom elképzelni magam abba a szituációba hogy odamegyek egy lányhoz pl az utcán és leszólítom,nem tudom miért nem merem. Aki pedig nem jön be nekem ahhoz simán odamegyek megkérdezni valamit vagy beszélgetni vele pedig...

Köszi előre is a válaszokat hátha megtudom fejteni ezt és összejöjjek vele 😊😊



2019. febr. 11. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha egy lányt elhivsz randizni, es neki ez az időpont épp nem jó, de nem mondja azt, hogy ez az időpont nem jó, nézzünk egy másikat....


Akkor nem jössz be neki.

2019. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ilyet nem mondott csak azt írta hogy nincs kedve meg most nincs ideje. A másik az pedig kajálni hívtam volna el, arra azt mondta kolis ezért nem tud nagyon kimenni onnan. De a mostanj időben pedig egyre többet reagálgat a posztjaimra,storymra és sokszor rámír vmiert 😅
2019. febr. 11. 15:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Tudod ez úgyvan hogy sok csak finoman utasít vissza.Azzal hogy gyenge kifogásokat keres hogy most nemjó,nincs kedve,nem éhes,nem ér rá ezek mind kifogások is lehetnek.
2019. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amugy aki mer az nyer.Küzd le a "félelmed" és meglátod minden jobb lesz.

A gyönyörű csaj is csak egy halandó ember.Annyi az előnye hogy szép.Viszont neked meg az lenne hogy bátor vagy.És ha bátor vagy akkor simán lemered szólítani az adott illetőt.Fő a bátorság 👍

2019. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy finoman utasít vissza néhány lány, de az hogy folyton keresi a tarsaságom akkor nem tudom eldönteni 😅


Utolsó: igen le merem győzni a félénségemet,azzal nem is lenne gond, csak mindig beparázok + egy ismeretlennel nincs sose témám, lány ismerőseimmel jól elbeszélgetek de egy ismeretlennel nem 😕.

2019. febr. 11. 18:38
 6/16 anonim ***** válasza:
jó taktika, ha amint mondtad fb-n dumáltok, ne írj és ne reagálj rá 1-2 napot ugyis keresni fog, utána meg írd neki hogy dolgod volt. lehet ő fog "elhívni" ha nem akkor pedig off ne ostorozd magad!
2019. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorolj azokon a csajokon akiket ismersz és jól eltudsz velük beszélni 😀 gyakorlat teszi a mestert 😂👍
2019. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi 😁 ezt teszem éppen, suliba mondjuk ma ráköszöntem, visszaköszönt meg folyton mikor egymásra akadt a tekintetünk mosolygott 😊. Mikor a városába voltam hétvégén egyből rámírt holvagyok 😅, de hogy találkozni akarte nemtudom , úgyis megyek ugyanoda ezen a heten vagy jövőhéten, ha rámír elhívjam valahova ott akár?
2019. febr. 11. 18:45
 9/16 anonim ***** válasza:
persze csak aza lényeg hogy ő akarja ezt a talit erről kell megbizonyosodj. a leírtakból szerintem sínen vagy nála, de ha egy kicsit rátolsz hogy nem keresed meg ilyenek ugy fogja érezni hogy kicsuszol a markai közül és egyből beindul egy női reflex, hidd el ő fog randira hívni!
2019. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Simán meglehet.Hidd el,a nők jóval öszzetettebek,bocsánat hölgyeim,de szerintem ez ígyvan 😂😂😂😊
2019. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!