Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Mit gondolnál ebben a helyzetben:

Megismerkedtél egy fiúval még a nyáron.Be nem állt a Szátok mindenféle sztorit elmondtatok egymásnak.Úgy érezted keresi a társaságod.Aztán semmi nem volt,majd januárban rátok ír,hogy bejössz neki.Nagyon jól esett,szinte minden nap chateltek egymással.Heti 1x találkoztak az óta.Beszélgettek,de más nem történt még.A társaságában unalmasnak érzed magad,és bénának,úgy tűnik ez a fiúnak is feltűnik.

Olykor olykor kínos csendet is vannak

Mit gondoltok ilyen helyzetben?

Mit csináltok?



2019. febr. 8. 17:22
 1/6 kamugyrosz ***** válasza:

Vmi temat dobj fel és akk nem lesz ilyen “kínos csend”

Meg az elején vagytok szóval mas a helyzet mert nem haverok vagytok

Kis idő és belejottok valószínűleg

2019. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ovodás szintü viselkedésed van.

Ha nem lessz semmi hát nem lessz.

Fogadd el és lépj tovább meg nőjj fel.

2019. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kamugyrosz ***** válasza:
100%

2

A helyesirasod is ovis szintű👌

2019. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat.Egyébként már rájöttem,hogy egyébként ő pont az én ellentétem.Nagyon kedvelem mert más mint a többiek,és örülök,hogy megismerhettem és nem szeretnék előtte ilyen bénának,szerencsétlennek tűnni,mikor én talpraesettnek érzem magam.Nagyon zavar,de mindig ez van...
2019. febr. 8. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy nem akarsz feloldódni előtte, pedig nagyon sok mindenről lehetne csevegni, de mivel túl gátlásosak vagytok egymással, így persze, hogy nem mertek semmilyen témát feszegetni!

Pedig csak el kéne lazulni... te úgy fogod fel, hogy most jajj, ha most valamit mondok az ciki lesz és gáz...

Pedig egyáltalán nem így van, ha el tudnád egy kicsit is felejteni a gátlásodat, akkor lenne miről beszélgetni vele, és máris sokkal könnyebb lenne, miről trécselni!

2019. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem beszéljétek meg, hogy legyen e valami köztetek. Ha neked is bejön, akkor meg mindenképpen mond el neki. És ne izgulj, hogy ha a közelében vagy, viselkedj normálisan és próbálj feloldódni. Ne görcsöld túl a dolgokat.
2019. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!