Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Vagy csak egyszerűen unalmassá válok?

Figyelt kérdés
Nem olyan túl rég történt velem, hogy miután randiztam egy sráccal, leírta nekem hogy szeretne még látni és hogy nagyon jól érezte magát velem, de aztán beszélünk még pár napot és semmi...elhiv találkozni de utolsó pillanatban lemondja azt is,és már alig beszélünk, akkor most hogy is van ez?
2019. febr. 20. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj. Talált mást, de az is lehet, hogy többekkel randizgatott és végül nem téged választott.
2019. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na szép
2019. febr. 20. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen srác van, el kell fogadni. Ők sem tudják mit akarnak.
2019. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan,ez tok oke de azert kiakasztó, hogy nem lehet egyszeruen eldonteni hogy ki mit akar, én mindig annak a hive voltam, hogy legyunk korrektek a masikkal szembe es vagjuk az arcaba,persze csak finoman hogy mizu,unom mar ezt a sok kertelést, de cafoljatok meg ha nem igy van
2019. febr. 20. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is ezt várom el, nekem kellett vagy 20 balfék mire eljutottam az igazihoz, de lehet, hogy volt 30 is.
2019. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is a korrektség híve vagyok, de sajnos a világ nem ilyen, ez van.
2019. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valamiert ugy erzem velem sem lesz ez maskepp :DDd
2019. febr. 20. 16:52
 8/11 A kérdező kommentje:
és szerintetek így ömm meg kellene neki mondani hogy köszi hogy te is egy "nagyon rendes srác vagy" vagy csak szimplán elengedni a dolgot?
2019. febr. 20. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted ezek után megérdemli, hogy hozzászólj?
2019. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engedd el. Úgy sem lesz bűntudata.
2019. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!