Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez hogy írok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy írok és eltűnik?

Figyelt kérdés
Többször is megfigyeltem a Tinderen amikor új párom lesz hogy ráírok arra a személyre erre eltűnik. Most megvárja amig ráírok és szétvál tőlem, vagy fosik vissza írni és inkább töröl vagy mi? Másnál is van ilyen?? És van aki 1 évig fent van és ezt csinálja figyeltem, annak nem értem miért jó ez így sose lesz senkije. Istenem miért ilyen gagyik az emberek... 😭
2019. febr. 28. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ien emberek"akik más érzelmeivel játszanak,De azt leirhatnád hogy;ismerek egy lányt aki nagyón tetszik,de amikor ráirok egyszerűen eltűnik, szóval.ennyi!

Mert ha teljesen leirnád a kérdésedet tudnánk pontós választ adni.

2019. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
42%
Mert nem a tinderen kell rá dóm embereknek írogatni, hanem élő én s suliban, vagy buliban ismerkedni.
2019. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tinderezek, de nekem is ez a tapasztalatom. Ha írok valakinek, az ötödük el se olvassa, a felük elolvassa de nem válaszol egyáltalán, a maradékkal elkezdek beszélgetni, utána tűnnek el. Egyetlen egy ember van akivel 7 év után se szakadt meg a kapcsolat. De ő már azóta a feleségem :)
2019. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es nem vagy normális kezeltesd magad.

2-es lehet hogy így van de nem értem annak miért jó hogy mással játszik? Nem akar kapcsolatot vagy mi? Esetleg az ilyen emberek szüzek vagy frigidek? Utolsó: ez szép és jó de ritka mint a fehér holló. ;)

2019. febr. 28. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szimplán csak ,Idős emberek kellenek nekik,Akik rendesen be adják a törűlközőt,De próbálkozni kell és 13-14 évesekkel,mert már aki már betőltödte a 15 éves életkórát,az már nagykóru,) xd. Ez igy van.
2019. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És második válaszoló voltam".)
2019. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hát én pont hogy 28 vagyok a csaj meg 19 volt. Nem vagyok elég idős neki?? 😀 😱
2019. febr. 28. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
😂😂 ugy értem 50 felett,Énis 28 éves vagyok)-de 100% ból,80%- azt mondta:hogy nekik érett férfiak kellenek,Nem nyálas ficsogó gyerekek,Mondom:jolvan majd szolók nagy apámnak.😂😅
2019. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém pedig 19 volt).
2019. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek akkor idióták... 🤦‍♂️ Jó szerintem akkor nem érdemes picsognom semmi értelme. 😅
2019. febr. 28. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!