Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy messengeren...

Miért van az hogy messengeren sokat beszélek valakivel es miután ki törlöm eltűnik minden de ha egy szót is irok a megosztott tartalomban megjelennek a korábban elküldött képek?

Figyelt kérdés

Tehát ki törlöm a chatet de ha irok egy szót megjelennek képek és nem tudom onnan sehogy eltüntetni pedig nagyon kellene!!

Segítsetek légyszi


2018. márc. 15. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Képeket külön tárolja és csak egy ideig engedi törölni, aztán már csak úgy törölhetőek, ha az egész beszélgetést törlöd (természetesen csak a saját példányodat törlöd, a csevegő partnernél megmarad). Legközelebb, ha pucér fotót küldesz magadról, töltsd fel ide a képet:

[link]

...aztán állíts be lejáratni dátumot és csak a linkjét küldd el.

...vagy használj snapchat-et, ahol csak meghatározott ideig érhető el az adott fotó (a Viber már tud ilyet, a többinek nem néztem utána)

2018. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom, hogy úgyis előjönnek a képek, ha törlöd az egész beszélgetést? Fura nálam nem így működik. Próbáld meg újrahúzni a telefonos klienst, vagy törölni a csevegőpartnert az ismerőseid közül és ismér felvenni ismerősként.
2018. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem pucér képről van szó kicsit más xD

Amiket mondtál h hogyan tüntessenek el azokat már próbáltam semmi nem működik

Ha írok vissza jönnek a képek kb 1 évre visszamenőleg de nem mind csak néhány mintha kivalasztana párat

Úgy 50 kép van ott

2018. márc. 15. 09:55
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja és akinek küldtem ugyan így előjönnek neki is a képei már próbáltunk mindent de a képek előjönnek ha írunk valamit hiába torlunk

Kb úgy mint mikor egy chatra allitok szint és Bece nevet mikor törlöm nem mutatja de ha írok egy szót vissza áll

Így van a megosztott trtalommam nálam és csak egy ismerosnel akivel kb 200000 uzenetem van

2018. márc. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!