Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találhatok olyan barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan barátnőt magamnak akinek nem baj, hogy én nyitott vagyok?

Figyelt kérdés
Mivel még nem nagyon voltam lánnyal buliba se. 13 éves korom óta, ezért fel támadt bennem egy olyan érzés, hogy mostmár nyitott kapcsolatra vágyom! Magyarúl , arra , hogy annak ellenére , hogy van barátnőm! Még bulikba el smárolgatok más lányokkal. Amiről úgyis tudni fog a barátnőm is! És nekem valahogy unalmas lenne egy lánnyal nyomni , lehet 1-2 évig! Mégha szeretem akkor is, ez valószinűleg azért van. Mert egy viszonylag nagyobb városba lakom Szentesen! Ahol nincs kevés lány. Mégis nem csokolóztam még buliba se, és ez bánt és kezdek depressziós lenni! 13 évesen meg azt nem lehetett kapcsolatnak nevezni. 15-18 éves lányok érdekelnek. Köszönöm a Kultúrált válaszokat!

2019. márc. 4. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 megkívántam a ribizlit, köszi!😊
2019. márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!