Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok ilyen lányt? 18F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen lányt? 18F

Figyelt kérdés

Van már egy kis tapasztalatom szóval ezt most nem ilyen "soha nem volt még barátnőm" kérdésnek szánom😄😅

Viszont úgy érzem hogy interneten csak egy bizonyos réteget érhetek el, mégpedig nem azt amit én keresek,a másik meg az hogy Pesten lakom és akikre eddig azt mondtam volna hogy megér egy talit mind 80-90Km-re laktak, a Bp környéki településekkel nem is lenne baj, de azért jó lenne ha a közös időnk több lenne mint az utazás😅Valamint élőben pedig jelenleg nem igazán vagyok tele sok lehetőséggel ismerkedés terén.

Olyan lányt keresek aki komolyan szeretne ismerkedni,érett elmúlt márlegalább 18,legyenek céljai az életben, higyjen abban hogy a tanulásban igen is van jövő,legyen nyitott,stílusos és jó humorérzékű.Egyszóval ne egy filteres p*csa legyen, ezért sem interneten akarok próbálkozni hanem szívesen fogadnék tippeket arról hogy így érettségi előtt kevés szabadidővel nem buliból,nem suliból,és nem is baráti körből hol tudnék ismerkedni.



2019. jan. 19. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hat az nehéz lesz
2019. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Igazából rám illik, a leírásod, de még nagyon nem vagyok 18 éves :D

Egyébként, itt gyakorin tényleg ilyesmi lányok vannak, úgyhogy fojtasd a keresést :) Sok sikert!

2019. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező nem fog csak úgy a karjaidba omlani valaki

Igen persze, olyan làny aki nem egy p!cs@ eddig oké is, de ameddig nem teszel érte semmit, csak várod a nagy őt addig semmi nem fog történni, neked kell kezdeményezned

És meg kell tanulnod nem csak a felszínt látni; ha úgy veszed hogy minden lány akinek van snapchate egy r!b@nc akkor aztàn tènyleg nem lesz benne sikered ugyanis lehet, hogy van két filteres képe, de a csaj normàlis, intelligens

Igen ez egy rossz társadalmi sztereotípia, amit csak egy buta ember követ, îgy megkérlek rá, hogy ismerkedj és ne a baràtaid kapcsolatai alapján vondd le a (téves) gondolataidat és èrveidet plusz véleményedet

Hidd el nagyon sok érett és intelligens lány van csak merj kezdeményezni

2019. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó gyakoris sztereotipia ám hogy aki ide kiír egy ilyen jellegű kérdést az csak is egy élettelen,félős valaki lehet aki fél a nőktől és "nem mer kezdeményezni" én ilyet nem mondtam, csak egy olyan helyet keresek ahol kamatoztathatom a lezdeményezési képességeimet😉
2019. jan. 19. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Szolnoki vagyok és az a réteg aki fent van társkeresőn és be is jön nekem BP környékén lakik :D Egyébként az utcán ismerkedj az a legjobb megoldás. Ha nekem Szolnokon működik akkor BP-en ahol több a "célpont" még jobban fog működni. Az a lényeg, hogy őszinte szándékkal szólíts le a lányt
2019. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Merész de nem tűnik rossz ötletnek😀
2019. jan. 19. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Ózdon vannak ilyen nők😀
2019. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

https://www.youtube.com/channel/UCeH-ibtYWda4b5I3Esrk8_w

https://www.youtube.com/channel/UCPUNF_VJwa0bdZ6NciGl67A

Ajánlom nézelődj a két csatornán, rengeteget segítettek nekem is.

2019. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedhetsz akár kávézókban vagy könyvesboltokban is. Vagy itt GYK-n. De szerintem az utcán a legegyszerűbb.

17/L

2019. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam semmi ilyet, viszont ha komolyan gondolod akkor menj el ismerkedni és ismerd meg az embereket ahelyett hogy itt kérdezgetsz 😉

3as voltam

2019. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!