Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mi tévő legyek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek. Adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje találkozgatok egy sráccal eléggé különbözünk én nagyon beszédes, szókimondó,energiával teli vagyok..ő meg nem igazán szokott beszélni, meg kicsit félénk is:( pedig nagyon birom, meg ezek ellenére is találkoznék vele, kezdem kedvelni is, csak még is van bennem valami ami miatt kételkedek, hogy ez menne. Mindig is azok a fiúk jöttek be akik határozottak,és hasonlóan beszédesek mint én, de valamiért most más.

Meg kéne probálnom hátha kibontakozik? Már 1 éve nincs senkim, kicsit kiestem ebből a szerepből.

Köszönöm ha tudok tapasztalatot mondani, vagy tanácsot adni. (Bocsi ha zavaros)


2019. márc. 9. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne 10 év házasság meg 3 gyerek után ébredj rá, hogy nem is ilyen palit akartál
2019. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Semmi pénzért nem jönnék vele össze.
2019. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Semmi penzert nem jonnek vele ossze, mert meg tenyleg ugy jarhatsz amit az 1. valaszolo irt
2019. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jólvan, igazatok van. Én is gondoltam erre hiába kedvelem, ha egyszerűen nem illünk össze.

Még mielőtt komolyabbra fordulna kikérem mások véleményét, mert még csak ismerkedünk, és még nem volt ilyenben részem, hogy ennyire különbözzünk.

2019. márc. 9. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Most még kedveled, de amint össze kerültök, mert az is benne van a pakliban, egy idő után rá unnál, mert egyszerűen nem passzoltok, neked egy igazi buzgó, pörgős, határozott, szó kimondó, önbizalom növelő partner kell! Nem ilyen csendes, zárkózott, visszahúzódó személyiségű fiú, hidd el, egy idő után rá unnál, mivel mások az igényeid!

Megpróbálni meglehet, de tudjuk a végét, nem akarom leírni mi lesz köztetek, csak így előre láthatóan ez fog kisülni, barátnak majd el megy!

2019. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Itt olyan hülye mindenki xd

Azért mert nem b+ol minden 5 percben,

És illemtudóan viselkedik, még nem egyenesen következik hogy nem működne...

Csak nem akar elijeszteni :)

Várd ki a végét :)

2019. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megy a zöld.
2019. márc. 12. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:
#4: Nyugi,ez nem fog komolyabbra fordulni. Mivel nem való hozzád.
2019. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!