Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elkepzelheto, ha egy lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkepzelheto, ha egy lany tudja, hogy gazdagabb vagyok, mert latszik rajtam, akkor mar eleve ugy all hozzam, hogy ugy se lenne jo nekem, hiaba tetszik es erdekelne, megis odeball?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a pénz, sokkal inkább a személyiség és/vagy a külső miatt. Ha te a tipikus gimi szépfiúja-típus vagy, akinek a dumája is lehengerlő, netán már sok csajod is volt, akkor könnyen lehet, hogy egyáltalán nem hiszi el, hogy ő komolyan érdekel téged.
2019. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyi csak magamból kiindulva pont le szarnám hogy gazdagabb/szegényebb vagy máshol lehet a probléma

16L

2019. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez a probléma. Én is drágább ruhákban járok és ahogy te fogalmaztál "gazdagabb" vagyok, csak én még mellette értelmes is. Tetszem a csajoknak, nem hinném, hogy a pénz miatt mondanának nemet.

18/F

2019. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tenyleg kicsit nagypofaju vagyok es nem tesz jot. Flegma is vagyok neha sajnos es olyan kornyezetem va vagy volt hogy vagy azt mondtak milyen helyes, vagy milyen ugyes, meg hogy milyen jo dolgom van. Azt is megkaptam, hogy gyoker vagyok persze szuleimtol is de ezt kikerem magamnak a valaszolotol is, egyaltalan nem vagyok buta, sot. Bar vannak nalam tanultabbak is, ugyerzem megis intellektualis leny vagyok. Masfelol egyaltalan nem erzem magam gazdagnak, sose igy iteltem meg magam, mert nem itt kezdodik, amilyen szinten mi elunk szerintem, csak jeleztek nekem es gondoltam ez lehet a problema. Mit tehetnek szerintetek? Szerezem a kicsit extrem dolgokat, meg szeretem ha kulonlegesnek erzem magam, de biztos csak kompenzalok valamit. Hogyan valtoztathatnek ezen?
2019. márc. 16. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű.Ne szólj be minden második embernek, aki szembe jön veled. A flegmaságból pedig vegyél vissza. Nem fogsz én nem is kell rögtön teljesen megváltoznod. Tudsz magadon változtatni, de egy lányért ne fordulj ki magadból.

Ha nem érzed, úgy hogy gazdagabb vagy, akkor ne híreszteld. Ne beszélj ezekről a témákról.


És talán nem az miatt áll úgy hozzád a lány ahogy, mert gazdag vagy, hanem a flegmaságod miatt. Nem mindenkinek jönnek be a flegma és nagypofájú fiúk.

DE ha te így érzed magad teljesnek, akkor ne változtass! Egy lány se ér annyit, hogy kifordulj önmagadból.

Ha meg véletlen igent mond egy randira, akkor ne a legpuccosabb étterembe vidd el!

2019. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!