Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem egy csaj tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem egy csaj tudtára hogy tetszik nekem, de úgy hogy ne nyomuljak nagyon?

Figyelt kérdés
Itt most olyan csaj van aki nem tette még magát túl az exén. Vigyáznom kell mit csinálok, mert sokminden visszaemlélezteti az exére és nehezítem a feledést. Miket csináljak és miket ne csináljak? Lehetőleg úgy hogy ne nagyon nyomuljak, de ne kerüljek barátzónába se
2019. febr. 28. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonl volt a helyzet velem. Ogazából semmit sem csináltam azon kívül, hogy vele foglalkoztam neten és személyesen is. Hogy van, merre jár, mit csinál, apróbb utalások közös dolgokra, gyengéd érintések. Neki még barátja volt mikor megtetszett, addig nem tettem semmit, csak utánna. De tudta, hogy rám számítthat. És megérte kitartanom.
2019. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neki már 2 hónapja nincs barátja de még nagyon szenved és felejteni próbál
2019. febr. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!