Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak, hogy legyen belőle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak, hogy legyen belőle valami?

Figyelt kérdés

Már egy ideje vagy egy crush-om, facen találtam, egy régi ismerősöm ismerőse, szóval nem ismerjük egymást. Szeretnék vele talizni, de nem nagyon direkt, jobb lenne, ha ráírnék és ő hívna el...

Tudom, hogy nem egyszerű, de hátha van valami tippetek


17/L



2019. márc. 17. 22:07
 1/3 spok ***** válasza:
Ööö. Akkor facebookon sem ismeritek egymást még? Esetleg instagramja van? Ha van, kövesd be, onnan elég egyszerű ismerkedni. Ha nincs, akkor jelöld be facen és majd valami kreált de cuki indokkal írj rá :D Ha normális, akkor jól el fogtok beszélgetni szerintem.
2019. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés, de mi legyem a kreált, de cuki dolog? :D
2019. márc. 18. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Lájkold szét minden képét,ez minden pasinak leesik ;). Előbb utóbb írni fog..érd el ezt ;) Hajrá!


22F

2019. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!