Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy pár hónapja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pár hónapja egy lány, akivel nagyon sokat beszéltem, de eltávolodtunk egymástól. Nincs olyan nap, hogy nem gondolnék rá azóta sem. Hogy közeledjek felé újra, hogy legyen belőle valami komolyabb dolog?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, bocsi, hogy eddig nem kerestelek, de hiányoznak a beszégetések." ??
2016. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló jól beszél. Kezdésnek jó. Azt tudod hogy miért távolodtatok el? Én pl azért távolodtam el egy fiúbarátomtól, mert szerelmet vallott, és nem tudtam utána ugyanúgy tekinteni rá. De sok sikert
2016. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem volt időm. Nagyon bánom, hogy nem fordítottam rá elég időt...
2016. aug. 28. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szia, hogy vagy? :)"

Ha kedvesen válaszol, akkor akár újjáépítheted a bizalmat, ha bunkón/flegmán válaszol, akkor nem érdemes foglalkozni vele.. Mindig elkezdeni nehéz valamit, ha elindul, onnan már megy magától!


Sok sikert! :)

2016. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!