Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Hogyan tudnám magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan tudnám magam megkedveltetni jobban egy fiúnak? Már tetszek neki elvileg és kavarunk is, de én kicsit többet szeretnék tőle és elvileg ő is tőlem. Mit kéne tegyek hogy legyen belőle valami?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

szia..:)

korotok?

A együtt töltött programok ami nem minden napi az sokat segithet de ne törökedjél azon hogy jobban meg kedveljen majd a fiú.. :) Ha majd láttod hogy és úgyérzed kérdezd meg tőle hogy hogyan szeretné folyatattni legyen -e a kapcsoalt belőle? de tuti éesz mivel azt írtad h többet szeretne..:) 19/F

2017. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! :) köszönöm a választ!:) én 16 vagyok ő meg 17
2017. júl. 31. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, beszéljetek róla :D
2017. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A környezet változás, a kettesben eltöltött idő sokat segít...
2017. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!