Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első randinak mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első randinak mi az ideális helyszín? Leszeretném nyűgőzni a lányt

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 15:33
 1/4 anonim válasza:
68%

Ez nagyon egyèn függő. Van aki az elegáns dolgokat szereti, van aki a kalandosabb dolgokat.

Èn pl. az utóbbit.

Nekem álom randi lenne egy sèta a veresegyházi medve parkban, egy szatyor gyümölccsel, hogy etethessük őket. Utána valami piknik, vagy hasonló. Lis mókázás a játszó tèren.

28N

2019. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B25 ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen valami olyan program ahol van lehetőségetek beszélgetni tehát mozi kilőve. Esetleg vidd el valami különleges teazoba vagy kávézoba. Vagy spontán pikniket is tarthattok, egy pléd, pár szendvics, jó idő, és már kész is a tökéletes randi.
2019. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem feltétlenül kell lenyűgöznöd, főleg nem elsőre, mert utána nehéz dolgod lesz, mivel az első lesz az etalon. Szerintem elég egy egyszerű séta, ahol folyamatosan tudtok beszélgetni. Ha megéheztek esetleg beültök valahová, vagy megisztok valamit és nézelődtök tovább. Ha élvezitek egymás társaságát, akkor mindegy, hogy hol vagytok.

18/F

2019. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Én mindig is a biliárdra esküdtem. Város központban van is nálunk, sulitól 5 percre volt gyalog. Közben tudtunk beszélgetni, fogadni, hogy következő be fog-e menni stb. Szeretek is biliárdozni. Legjobb esetben: jól sikerült randi, legrosszabb esetben biliárd :D :D

4lánnyal voltam biliárdozni, abból 3nak bejött nagyon, 4.el más progi lett végül.

2019. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!