Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Küldenétek fehérneműs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Lányok! Küldenétek fehérneműs fotót ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Na a neten megismertem egy srácot. Egy hónapja chatelünk.

Azt írta hogy tökre bejövök neki és akar látni fehérneműben.

Mit tennétek?


2019. márc. 25. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért küldenél bármilyen képet ? Az eszedbe jutott, hogy későbbiekben nem fogsz jó viszonyt ápolni vele és akkor vissza tud élni ezekkel a képekkel ? Soha ne küldj senkinek semmilyen ilyen jellegű képet akkor se ha nagyon jól ismered az illetőt pláne ne egy interneten megismert srácnak. F.
2019. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy küldenék. Kiosztanám a rákba és nem is beszélnék vele többet a büdös életben. Arra gondoltál hogy visszaélhet vele és kiteheti bárhova? Lehet most még megtartaná magának de mondjuk egy hónap múlva összevesztek és másnap meg már az egész osztályod a melltartós és bugyis képeid miatt gúnyol majd. Nem. Annyit egy fiú sem ér egy hónap után hogy vetkőzzek neki


20/L

2019. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális srác randira hív, nem fotókat kunyerál úgy, hogy nem is találkoztatok.

Nehogy küldj neki!

2019. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Igen én is így gondolom előbb a randi utána a kép maximum ha mindkét fel akarja


22F

2019. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Írni bármit lehet, ne higgy a szavaknak, sokkal inkább a tetteknek. Szerintem ne küldj neki semmilyen intimebb képet.


Egyébként meg egy feszülős cicanadrág és egy kivágottabb póló is eléggé betudja indítani az ember fantáziáját, abból nem lesz baj.

2019. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, ilyen után még beszélgetsz vele?
2019. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Fiú vagyok, és szerintem mindkét fél undorító, a nyálát csorgató kanos fiú is aki képeket kér és a srác szánalmas igényeit kielégítő, saját önbizalmát ezzel növelni akaró lány is.

Pont pár napja mesélte egy lány ismerősöm, hogy kirakták a pucér képeit netre, vapahogy nem tudtam sajnálni, play stupid games, win stupid prizes.

Egyébként kb. nem volt olyan osztálytársam középiskolában, akinek ne az lett volna az első egy ilyen kép kapása után, hogy megmutatta és elküldte a többieknek, de azt csinálsz amit szeretnél.

2019. márc. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap nagyon kevés idő. Mondd neki, hogy ez korai még, stb. Attól még lehet jófej, hogy kért ilyen képet, de! előtte meg kell ismerned, ami nem egy hónap.
2019. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérést megtenni ennyi ismeretség után tapintatlanság (bunkóság?) a fiú részéről, viszont ennek teljesítése a lány részéről - felelőtlenség.

Későbbi idő, hosszabb ismeretség után pedig fölösleges a kérés, hiszen ott vagy neki élőben! Sok-sok lány már ezt megbánta!!!

F.

2019. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem szabad sem fehérneműs, sem merészebb képeket küldeni.

Egyrészt azért, mert a facebook (gondolom arról van szó) olyan lyukas, mint az ementális, nem nehéz ellopni az ilyen képeket és kirakni netre, másrészt a fiúban sem bízhatsz.

2019. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!