Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kéne elindíta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne elindítanom az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Múltkor álltam a buszpályaudvaron a megállóban, mármint így a kis "fülkében" és egy velem egy idősnek kinéző lány beállt mellém, kb 10 percig állt ott amíg jött a busz, aztán felszálltunk és végig azon gondolkodtam, hogy kéne valamit lépni, de végül győzött a bátortalanság. Láttam hol száll le, egyedül ő volt leszálló, és arra gondoltam, hogy legközelebb ugyanúgy megyek hátha látom, viszont lassan elérkezik az idő, én pedig nem tudom mi legyen ha ott lesz megint. Még a pályaudvaron szólítsam meg? A buszon? Vagy szálljak le vele együtt? És ha odamegyek mit mondjak?

Én arra gondoltam, hogy leszállok vele és megmondom neki: még életemben nem csináltam ilyet, de muszáj volt, hogy ide jöjjek hozzád.


Sokan mondják, hogy elég egy szia, és onnan alakul, csak ez valahogy a fejemben dehogy sem rakódok össze, hogy hogyan 😃


Előre is köszönöm a válaszokat.


2019. ápr. 1. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elején menj oda hozzá, semmiképp se szállj le utána a buszról, mert akkor biztosan megijeszted. :D
2019. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felszállás előtt a buszmegállóban menj oda és kezd el vele beszélgetni. Semmiképp ne szállj le vele, és ne dumálj neki leszállás után, mert azonnal elkönyvelne stalkernek.
2019. ápr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elején menj oda,és jó az amit írtál példának:még életemben nem csináltam ilyet, de muszáj volt, hogy ide jöjjek hozzád. és folytathatnád úgy,hogy nagyon tetszik a kisugárzásod, nem lenne kedved meginni velem egy kávét?

*Ugye jön a busz


Felszálltok és még ott is tudtok beszélgetni,pl ha fb-on akarjátok megbeszélni a találkozás dolgait akkor elkérheted a fb-nevét,és legarább azzal is előrébb vagy!Ott meg majd megismerkedtek mégkobban,de legyél vicces!Szurkolok neked!!!😊🤞

2019. ápr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor ezt a vele leszállást gyorsan elfelejtem 😂


Megpróbálok magamon erőt venni majd 😃

2019. ápr. 1. 13:53
 5/8 A kérdező kommentje:

Még felmerült bennem egy kérdés.

Ha tegyük fel elutasít úgymond, akkor utána nem lesz gáz ha néha látjuk egymást?

2019. ápr. 1. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fura érzés lesz,de legalább te megpróbáltad,így nem azon fogsz akkor már idegeskedni hogy hogyan menj hozzá!És ha nem is foglalkozol majd vele,hogy felszállt és látod (ha én lennék a lány) akkor engem tutira felidegesítene,hogy nem nézel!Kitudja,lehet utána neki lenne bűntudata hogy elutasítottad!Hajrá szurkolunk neked!És ha elutasít annak az az oka hogy nem vele kell hogy együtt legyél!☺
2019. ápr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*elutasított
2019. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Leírom mi lett a vége.

Sajnos nem volt ott, szóval nem volt esélyem beszélni vele.

Még van remény, hogy egyszer látom. Esetleg ha reggel azzal a busszal megyek mint ő, és elmegyek a pályaudvarig.

Ha ott beszélek vele leszállás után, akkor az úgy rendben van, vagy nem? 🤔😃

2019. ápr. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!